• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 vrt - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 vrt

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 vrt" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.084 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • alarmni sustav
    • 1.kat
    • za adaptaciju
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 vrt'
500.000 €
880.000 €
421.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 167,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Mediteranska vila sa bazenom i velikom okućnicom U malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja, smjestila se ova prekrasna kamena vila sa grijanim bazenom i velikom okućnicom. Izgrađena je na terenu od 930 m2 a stambena površina iznosi 167 m2 i proteže se na dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U slikovitom, mirnom naselju u blizini Dobrinja, na otoku Krku, smjestila se ova autentična kamena vila koja nudi idealan spoj mediteranske tradicije i suvremenog komfora. Vila površine 167 m² prostire se na dvije etaže i nudi sve potrebno za opušteni život ili luksuzni odmor. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Nova vila s bazenom, drvenim pergolama i mediteranskim vrtom Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 181,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prelijepa samostojeća kamena kuća, površine 180m2, sa uređenom okućnicom od 300m2 na mirnoj lokaciji okruzenoj zelenilom!! Sastoji se od dvije etaze, u prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Unutarnje stepenice vode na 1 kat gdje je smještena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me