• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 bazen terasa do - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 bazen terasa do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 bazen terasa do 3600 eura/m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 bazen terasa do 3600 eura/m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.002 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK POLJE SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 1900M2 UREĐENE OKUĆNICE Kuća se sastoji od prizemlja sa apartmanom 45m2, dvije spavaće sobe, kuhinja sa blagavaonicom i kupaonice, te zatvorene terase sa kaminom od 24m2, te dodatne natkrivene terase od 20m2. Na katu je drugi apartman od 45m2 trenutno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 178,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je novogradnja - moderna vila s bazenom u okolici Dobrinja. Vila je koncipirana kao dvoetažni stan (prizemlje i kat), površine 178 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te kupaonica. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 170 m2 bazen terasa do 3600 eura/m2'
675.000 €
675.000 €
425.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja, dvojna kuća s bazenom i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalazi kuhinjom, dnevnim boravkom, 1 spavaćom sobom, kupaonicom i terasom. Krase ga drvene grede, kameni zidovi, i rustikalno uređenje. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 160,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Autohtona kamena kuća s bazenom Na prodaju je šarmantna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, udaljena svega 2 km od mora. Kuća površine 170 m² smještena je na prostranoj, ograđenoj okućnici od 950 m², idealnoj za privatnost i uživanje u prirodi. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, smještena je lijepa dvojna kuća površine 160 m², s uređenom okućnicom od 300 m². Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, a udaljena je svega 3.000 metara od mora, što pruža savršen balans između privatnosti i blizine obale.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Ova lijepo uređena kamena vila u autohtonom stilu se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja.Sve etaže su povezane unutarnjim stubištem i čine jednu cjelinu U prizemlju se nalazi konoba sa originalnom prešom za preradu maslinovog ulja,prostorije za centralno grijanje,manje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 170 m2, s tri apartmana, bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, prizemlja s jednosobnim apartmanom, studio apartmanom i terasom te prvog kata s dvosobnim apartmanom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja