• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 parking što veće - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 parking što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 parking što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 parking što veće" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.029 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 parking što veće'
469.000 €
566.000 €
566.000 €
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaja samostojeće kuće novije gradnje, Dobrinj, Otok Krk Prodaje se prekrasna samostojeća kuća novije gradnje, stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Dobrinj na otoku Krku. Osnovne karakteristike: Prizemlje: predprostor, dnevni boravak, kuhinja s izbom, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 160,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća vila s velikom okućnicom i bazenom - okolica Dobrinja! Vila je podijeljena na etažu prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, toalet, spavaća soba sa vlastitom kupaonicom, open space kuhinja sa blagovaonom i prostrani dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 420.000 €, 151,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Čižići, apartman na samom moru, sastoji se od 4 sobe, dnevog boravka, kuhinje s blagovaonom, 4 kupaone, posebno WC, hodnika i velike terase s pogledom na more. Apartman ima zajednički bazen, prostor za roštilj, parking. Udaljenost 9 km od Malinske, cca 10 min vožnje autom. Napomena:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 151,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna rustikalna vila, vrlo kvalitetno izgrađena, kamena sa masivnim drvetom, za pravi primorski ugođaj. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupaone, od toga su 2 u spavaćoj sobi, dnevnog boravka, kuhinje, a na parceli je i dodatni objekt koji se može koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova, moderna i opremljena samostojeća vila s bazenom i okućnicom u mjestu Kras. Vila je podijeljena na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki open space living dio koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna rustikalna vila izvrsne građevinske kvalitete, od kamena i masivnog drveta rasprostire se na površini od 150 m2 a s pomoćnim objektom (konobom) i nadstrešnicama od 220 m2 te lijepom uređenom okućnicom od 445 m2. Na okućnici se nalazi dodatni objekt koji se može koristiti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana i moderno uređena kamena kuća s dva odvojena stana, bazenom i prostranom uređenom okućnicom U ponudi je šarmantna kamena kuća koja spaja tradicionalnu arhitekturu i suvremeni komfor. Nekretnina je u potpunosti renovirana i prilagođena današnjim standardima stanovanja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Kras, nova kamena kuća sa bazenom. Stambene povrsine 150 m2 s lijepom okućnicom od 600 m2. Kuća je rađena u dvije etaže . U prizemlju se nalazi dboravak s kaminom, kuhinjom i blagovaonicom , kupaonicom i Wc na katu se nalazi dvije spavaće sobe s vlastitim kupaonicama.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more