• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 do 350000 eura - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 do 350000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 do 350000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 do 350000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.401 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.500 €, 170,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk - Polje - prodaje se dvojna kamena kuća djelomice obnovljena, a sastoji se od konobe u suterernu te dvije etaže, svaka po dvije prostorije. U dvorištu se nalazi samostojeći objekat od 40 m koji je uređen kao apartman. Mirna lokacija idealna za odmor, okruženo zelenilom. Više....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 160 m2 do 350000 eura'
250.000 €
250.000 €
250.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 259.500 €, 170,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 157,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku, idealna za sve koji traže nekretninu s velikim potencijalom. Ova kuća Šilo prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti, a radovi su već započeli te su dovršeni podrum i prva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, (ŠILO) okolica - prodaja samostojeće kuće u izgradnji Snižena cijena za vašu novu kuću! Tražite idealnu investiciju ili bazu za obiteljski odmor? Ova nekretnina u srcu otoka Krka upravo je postala još dostupnija! Iskoristite značajno sniženu cijenu i preuzmite projekt koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na parceli površine 416 m², a projektirana je kao katnica ukupne stambene površine 172 m², s ukupno pet soba, prema važećoj građevinskoj dozvoli izdanoj 2006. godine. Komunalni doprinosi....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 172,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more