• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 hidromasažna kad - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 hidromasažna kad - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 hidromasažna kada

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 hidromasažna kada" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 5.732 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 500000 eura
    • do 630000 eura (prosječna cijena)
    • do 760000 eura
    • do 6300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 991.000 €, 150,00 m2 cca 6610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja kamenu vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Kuća se nalazi na 1000 metara zračne linije od mora. Vila je izgrađena i uređena uz primjenu prvorazrednih materijalai marki koji uključuju podno grijanje Vaillant, troslojne prozore Salamnder....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 hidromasažna kada'
435.000 €
435.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 991.000 € na 955.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 955.000 €
25.01.2026 - 990.812 €
29.01.2026 - 991.000 €
04.04.2026 - 955.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna rustikalna vila, vrlo kvalitetno izgrađena, kamena sa masivnim drvetom, za pravi primorski ugođaj. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupaone, od toga su 2 u spavaćoj sobi, dnevnog boravka, kuhinje, a na parceli je i dodatni objekt koji se može koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna rustikalna vila izvrsne građevinske kvalitete, od kamena i masivnog drveta rasprostire se na površini od 150 m2 a s pomoćnim objektom (konobom) i nadstrešnicama od 220 m2 te lijepom uređenom okućnicom od 445 m2. Na okućnici se nalazi dodatni objekt koji se može koristiti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me