• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 balkon - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 balkon

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 balkon" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.033 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 balkon'
495.000 €
880.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,76 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 147,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prekrasna samostojeća kamena vila sa bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Vila se prostire na 147 m2 i dvije etaže. Vila ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, ostavu, garažu, dva balkona na prvom katu i natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com