• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 280000 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 280000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 280000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 71,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na prvom katu netto površine 71 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 80,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan smješten na 1.katu luksuzne dvojne stambene zgrade (Zgrada D) koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora. Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025. godine.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Šilo, prodaja apartmana na prvom katu stambenog objekta s ukupno tri stambene jedinice, na parceli od 809 m2. Apartman ima neto površinu 114 m² (stambena površina apartmana 98 m² + 15 m² natkrivene terase + 16 m² nenatkrivene terase) te funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 51,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten na prvom katu moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Kvalitetna novogradnja na otoku Krku s 2 sobe, podnim grijanjem i parkingom, Čižići Stan na prvom katu novogradnje na mirnoj lokaciji u Čižićima, s početkom gradnje u studenom 2024., a završetak je planiran do kraja 2025. godine. Radi se o modernoj zgradi s ukupno dvije etaže, a stan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješten apartman na mirnoj lokaciji s bazenom. Apartman se nalazi na prvom katu stambene zgrade, izgrađene 2010. godine. Apartman ima površinu od 44 m2, a sastoji se od ulaznog prostora, spremišta, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonom te izlazom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ČIŽIĆI - Novogradnja I - Stan 3S+DB na 1.katu NOVOGRADNJA! Na otoku Krku, u mjestu Čižići prodaju se stanovi u kvalitetnoj novogradnji, od mora udaljeni 450 metara. Novogradnja se sastoji od tri zgrade sa devet stambenih jedinica. Stan na 1. katu južne stambene zgrade površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja 1.kat do 280000 eura (262)
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 do 280000 eura (26)
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine