• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 240000 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 240000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 240000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat do 240000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na prvom katu s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.500 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk - Soline, prodaje se apartman samo 80 metara od plaže Apartman se nalazi na prvom katu i ima odličan raspored prostorija. Sastoji se od otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe i loggie s lijepim pogledom na more. Apartmanu pripada spremište....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Čižići na otoku Krku nalazi se ovaj elegantno uređen apartman. Udaljen svega deset minuta hoda od plaže i centra mjesta, predstavlja odličan izbor za opuštajući odmor, ali i sigurnu investiciju za turistički najam. Apartman je smješten na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni apartman sa zajedničkim bazenom na otoku Krku, u mjesto Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade. U svakoj zgradi se nalaze 3 apartmana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5 m2. Dvosobni apartman s izlazom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2024.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, moderan apartman na prvom katu u sklopu moderne stambene zgrade. Ova iznimna nekretnina se prodaje po sistemu "ključ u ruke". Apartman se prostire na 64 m2 stambene površine te uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja 1.kat do 240000 eura (164)
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 do 240000 eura (26)
  • nekretnine dobrinj prodaja 150 m2 1.kat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine