• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 d - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 dana do 3500 eura/m2 220 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 dana do 3500 eura/m2 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK - OKOLICA ŠILA - KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi imamo predivno renoviranu kamenu kuću u rustikalnom stilu s bazenom. Kuća je dvojna, no izvedena tako da u potpunosti pruža mir i intimu. Izvedena je na tri etaže. U prizemlju se nalazi konoba s originalnom kamenom prešom (toš)....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 240,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća - novogradnja na otoku Krku, smještena na parceli od 660m2. Planirani završetak radova je ljeto 2025. godine. Nalazi se u mirnom dijelu otoka, okružena kućama i blizu svih potrebnih sadržaja poput trgovina, restorana i plaža. Kuća je koncpirana kao dvoetažni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 860.000 €, 240,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno mirnoj lokaciji u zelenom pojasu Dobrinja na otoku Krku, smještena su dvije kuće ukupne stambene površine 240 m², s pripadajućih 528 m² okućnice i čak osam parkirnih mjesta. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investitore, višečlane obitelji ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 218,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt na otoku Krku, smješten na izuzetnoj lokaciji uz samu šetnicu i more! Objekt je razveden na dvije etaže i ima prekrasan pogled na more sa svih strana. U prizemlju se nalazi restoran koji je potpuno opremljen s kuhinjom, skladištem, WC-om za goste....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 775.000 €, 230,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna dvojna kuca stambene povrsine 230m2 sa okucnicom od 300m2 gdje su smjesteni bazen i rostilj! Kuca je smjestena na mirnoj lokaciji okruzena zelenilom, udaljenosti od mora 450m!!! Sastoji se od prizemlja kata i potkrovlja!! Stan u prizemlju je povrsine 55,29m2 koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 676.000 €, 219,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća villa stambene površine od 219.20 m2. Prostire na tri etaže. U podrumu se nalazi sauna, u prizemlju prostrani dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, te velika terasa. Prvi kat kuće sastoji se od hodnika te tri spavaće sobe svaka sa vlastitom kupaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekeretnine iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja što skuplje do 3500 eura/m2 220 m2 (136)
  • nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 dana 220 m2 (4)
  • nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 dana do 3500 eura/m2 (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.