• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije 160 m2 po - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije 160 m2 po - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije 160 m2 pogled na more

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije 160 m2 pogled na more" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.061 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 395.000 €, 150,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! Na prodaju je zanimljiv projekt na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i lijepim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 481 m, u naselju Hlapa, koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije 160 m2 pogled na more'
469.000 €
420.000 €
420.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 170 m2, s tri apartmana, bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, prizemlja s jednosobnim apartmanom, studio apartmanom i terasom te prvog kata s dvosobnim apartmanom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 150,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica mjesta Dobrinj - na lijepoj poziciji u mirnom mjestu prodaje se nova samostojeća villa s pogledom na more. Kuća se gradi na parceli površine 640 m2, a zauzimati će površinu od 150 m2 podijeljenih na prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja, dvojna kuća s bazenom i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalazi kuhinjom, dnevnim boravkom, 1 spavaćom sobom, kupaonicom i terasom. Krase ga drvene grede, kameni zidovi, i rustikalno uređenje. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 150,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća okružena terasama i vrtovima s mediteranskim biljem. Ispred kuće se nalazi zeleni pojas s maslinicima. Kuća ima 6 app: jedan 2S+DB, te dva 1S+DB, dva 1S kl, 1 studio. Iz svakog app se pruža pogled na more, te svaki ima zasebni vanjski ulaz. Dućan i dom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 695.000 €, 150,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kamena vila savršena za odmor. Vila se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Vrbnika. Nekretnina vrhunske kvalitete izgrađena je na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 150 m2. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, wc, spremište, velika natkrivena terasa,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 699.000 €, 150,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja nove dvojne vile površine 150 m2, s bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji, 200 m od plaže. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom sobom s vlastitom kupaonicom, toaletom, hodnikom i terasom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova, moderna i opremljena samostojeća vila s bazenom i okućnicom u mjestu Kras. Vila je podijeljena na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki open space living dio koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - nova kuća s dvije stambene jedinice. Prodaje se nova samostojeća kuća s dva dvoetažna stana . Svaka stambena jedinica u prizemlju ima open space dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu, izlaz na terasu i okućnicu, dok su na katu po dvije spavaće sobe, spremište,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.