• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja što jeftinije" pronađeno 3 323 nekretnina - prosječna cijena 3.002 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • dvorište
    • novogradnja
    • nenamješten
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili stan površine 46m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA! Šilo - Otok Krk! Mirna lokacija - 400 m od mora i centra. Prodaje se predivno namješten mali apartman na 1. katu stambene zgrade, površine 44 m², koji se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 915,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, građevinsko zemljište površine 915 m2 sa otvorenim pogledom na more, nalazi se na iznimno mirnoj lokaciji, na rubu građevinske zone okružen zelenim pojasom. Voda i struja se nalaze cca 50 m od zemljišta, dok je udaljenost od mora 1200 m. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo u ponudi je jednosobni apartman ukupne površine 44 m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest jedinica. Sastoji se od ulaznog prostora, ostave, kupaone, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu terasu. Apartman je renoviran....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 914,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji! Zemljište je pravilnog oblika, površine 914 m² na rubu građevinske zone s otvorenim pogledom na more! Sva komunalna infrastruktura, uključujući vodu, struju i kanalizaciju, nalazi se blizu terena, što znatno olakšava proces gradnje.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan dvosobni apartman na otoku Krk, smješten u mirnom središnjem dijelu otoka. Apartman se nalazi u kvalitetnoj novogradnji te nudi ugodan i funkcionalan raspored, vlastitu okućnicu i prostranu terasu idealnu za opuštanje. Osigurana su dva parkirna mjesta, što dodatno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se jednosobni apartman na odličnoj lokaciji, svega 500 metara od mora i lijepih plaža te centra sa svim sadržajima. Apartman ukupne površine 43.74 m² smješten je na 1. katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od ulaznog....