• GoHome Professional
nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eu - GoHome
  • nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća okućnica

  • Za upit "nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća okućnica" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.013 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DVOJNA KUĆA NA TOP LOKACIJI U ponudu smo dobili dvojnu kuću u blizini centra ukupne površine 100 m2 sa prekrasno uređenom okućnicom od 260m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja, kupaona i prostrani dnevni boravak iz kojeg se unutarnjim stepenicama penje na kat. Na katu je....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 339.000 € na 320.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 369.000 €
20.02.2026 - 339.000 €
01.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

SNIŽENO ! U strogom centru Crikvenice, samo 100 m od mora, prodaje se kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji pogodnoj za život tijekom cijele godine ili kao investicija. Smještena u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja ? trgovina, ugostiteljskih objekata i javnih usluga ? nekretnina....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 360.000 €, 125,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Kuća u centru na 80 metara od mora! Prilika! Posredujemo u prodaji odlične prilike za kuću u blizini centra Crikvenice na samo 80 metara od mora! Kuća je na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji usprkos tome što se nalazi u blizini svih popratnih sadržaja potrebnih za život.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća okućnica'
302.000 €
302.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 370.000 €, 84,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Crikvenica, obiteljska kuća na posebnoj lokaciji. Odličan prilaz automobilom i pješice. Parking za dva automobila. Prizemlje kuće je dnevni dio: kuhinja sa blagovaonom, hodnik, kupaonica i dnevni boravak. Unutarnje stepenište do kata sa dvije spavaće sobe i balkonom sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 285.000 €, 178,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća sa velikom okućnicom i pogledom na more. Kuća ukupne stambene površine 178 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagovaonom, odvojeni dnevni boravak sa izlazom na terasu, kupaonica, ostava te stubište na kat.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica - novogradnja u nizu, 160 m2, prizemlje i 3 kata, 4 stambene jedinice, zajednička uređena okućnica sa parkingom i bazenom! Na traženoj lokaciji u Crikvenici, prodaje se vrhunska novogradnja građena izuzetno kvalitetnim materijalima i uređena modernim materijalima, sa ukusom!....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more