• GoHome Professional
nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eu - GoHome
  • nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća

  • Za upit "nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.734 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 415.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Ova kamena kuća iz 1930-ih predstavlja primjer izvorne crikveničke gradnje, nastale u vrijeme kada su se objekti gradili za svakodnevni život i dugotrajnost. Tijekom adaptacije 2021. godine zadržan je autentičan karakter, ali je prostor funkcionalno prilagođen suvremenom boravku,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 415.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova kamena kuća datira iz 1930-ih te predstavlja primjer izvorne crikveničke gradnje. Tijekom adaptacije 2021. godine zadržan je autentičan karakter, ali je prostor funkcionalno prilagođen suvremenom boravku, čime je postignut balans između tradicije i komfora. Smještena je na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 415.000 €, 480,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - kuća u centru Crikvenice s poslovnim prostorom. Posredujemo u prodaji kuće u nizu u samom centru Crikvenice. Kuća je udaljena 300 m od mora i 500 m od glavnog trga. Nekretnina se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju i kata gdje se nalazi trosobni stan. S prvog kata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine crikvenica prodaja parking do 450000 eura samostojeća'
456.000 €
410.000 €
465.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 450.000 €, 125,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna i kompletno renovirana kuća u samom srcu Crikvenice, na samo 70 metara od mora i glavne gradske plaže. Kuća se sastoji od: - Prizemlja: dnevni boravak s blagovaonom, kuhinja, hodnik i kupaonica - Kata: dvije spavaće sobe i dodatna kupaonica - Odvojenog novouređenog....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 455.000 €, 150,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se uređena kuća kompletno namještena, blizina grada i svih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonom, manje sobe, spavaće sobe kupaone i odvojenog wc-a. Unutarnjim stepenicama dolazi se na kat na kojem je kupaona, spavaća soba, dnevna s....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 457.000 €, 390,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja. Na prizemlju i na I katu,nalaze se 2 trosobna stana,dok je potkrovlje za u rediti( roh-bau).Kuća ima i konobu u suterenu Na okućnici se nalazi radna kuhinja i vešeraj. Parking za par automobila. Blizina mora,trgovine,restorana,odličan....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 370.000 €, 84,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Crikvenica, obiteljska kuća na posebnoj lokaciji. Odličan prilaz automobilom i pješice. Parking za dva automobila. Prizemlje kuće je dnevni dio: kuhinja sa blagovaonom, hodnik, kupaonica i dnevni boravak. Unutarnje stepenište do kata sa dvije spavaće sobe i balkonom sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

DVOJNA KUĆA NA TOP LOKACIJI U ponudu smo dobili dvojnu kuću u blizini centra ukupne površine 100 m2 sa prekrasno uređenom okućnicom od 260m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja, kupaona i prostrani dnevni boravak iz kojeg se unutarnjim stepenicama penje na kat. Na katu je....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 360.000 €, 125,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - Kuća u centru na 80 metara od mora! Prilika! Posredujemo u prodaji odlične prilike za kuću u blizini centra Crikvenice na samo 80 metara od mora! Kuća je na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji usprkos tome što se nalazi u blizini svih popratnih sadržaja potrebnih za život.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 466.000 €, 238,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije kuće u zaleđu Crikvenice, okružene prirodom i zelenilom. Gornja kuća izgrađena je 1972, dok je donja izgrađena 1998. godine. Obje kuće su adaptirane 2003. godine. Ukupna površina kuće je 238 m², a sastoji se od dvije odvojene stambene jedinice, svaka podijeljena na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 335.000 €, 100,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU NA SUPER LOKACIJI Prodajemo kuću s panoramskim pogledom na vrlo atraktivnoj lokaciji 150m udaljenoj od mora. Kuća se sastoji od dva stana : - prizemnog stana (djelomično ukopanog) koji se sastoji od ulazne terase, dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice i spavaće sobe. -....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 470.000 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo posjed s dvije kamene kuće i bazenom na mirnoj lokaciji u zaleđu Crikvenice. U prizemnici se nalaze dvije spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, prostrani dnevni boravak i kuhinja. U drugoj kući je smještena spavaća soba s dnevnim boravkom. Na uređenoj okućnici nalazi....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Nudimo dvije jednokatne kuće na dobroj lokaciji, udaljeno 500m od mora. Kvalitetno izgrađene za ugodno stanovanje ili kao luksuzna turistička ponuda. U prizemlju je dnevna soba sa kuhinjom, blagovaonom i kupaonom te spremištem. Na katu su dvije spavaće sobe kod manje dok veća ima....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 339.000 € na 320.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 369.000 €
21.02.2026 - 339.000 €
02.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

SNIŽENO ! U strogom centru Crikvenice, samo 100 m od mora, prodaje se kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji pogodnoj za život tijekom cijele godine ili kao investicija. Smještena u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja ? trgovina, ugostiteljskih objekata i javnih usluga ? nekretnina....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 302.000 €, 100,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, SELCE - Kuća u centru Selca, s pogledom na more Posredujemo u prodaji dvojne kuće u Selcu, idealna za odmor i investiciju. Prodajemo lijepu dvojnu kuću na izvrsnoj lokaciji u Selcu, pored Crikvenice, samo 5 minuta hoda do plaže. Ova prostrana kuća na tri etaže nudi fleksibilnost,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Samostojeća kuća u crikveničkom zaleđu s velikim potencijalom za turizam. Kuća je djelomično renovirana, stavljen je novi krov, PVC stolarija i nova fasada. U prizemlju se nalazi spremište, kupaonica i konoba s vinskim podrumom. Na prvom katu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaona....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vrlo interesantna dvojna kuća u Crikvenici. Sastoji se od dva odvojena manja stana potpuno odvojena sa zasebnim ulazima. Ulica je mirna i slijepa te je rezervirana isključivo za stanare a parking uz kuću je osiguran. Krov kuće sastoji se od velike terase od 20m2 sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 290.000 €, 85,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

rodaje se etaža kuće smještena na odličnoj lokaciji u Crikvenici, na 10 minuta laganog hoda do centra grada i glavne plaže. Osnovne informacije: - Površina stana: 85 m2 - Broj soba: 4 - Broj kupaonica: 3 - Kat: prizemlje - Potpuno namješten Raspored i karakteristike: - Stan ima dva....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 285.000 €, 178,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća sa velikom okućnicom i pogledom na more. Kuća ukupne stambene površine 178 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagovaonom, odvojeni dnevni boravak sa izlazom na terasu, kupaonica, ostava te stubište na kat.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 270.000 €, 70,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2024.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji kuće od 70 m2 u mjestu Crikvenica. Kuća je smještena u mirnoj ulici svega 150 m od mora a u naravi se sastoji od dva apartmana pojedinačne površine od 35 m2. Svaki apartman sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica - novogradnja u nizu, 160 m2, prizemlje i 3 kata, 4 stambene jedinice, zajednička uređena okućnica sa parkingom i bazenom! Na traženoj lokaciji u Crikvenici, prodaje se vrhunska novogradnja građena izuzetno kvalitetnim materijalima i uređena modernim materijalima, sa ukusom!....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 189.000 €, 102,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kamenu kuću s prekrasnim, panoramskim pogledom na more, ukupne stambene površine 102 m2 smještenu na području Crikvenice. Kuća nudi veliki potencijal za uređenje prema vlastitim željama, a građevinski materijal za nastavak radova je već pribavljen. *....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!