• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja 60 m2 - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja 60 m2

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja 60 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • park
    • vrt
    • 2.kat
    • povoljan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? u prodaji je dvosobni stan površine 59,76 m² na top lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji se može jednostavnom preinakom pretvoriti u dodatnu spavaću sobu te prostrane, sunčane terase s lijepim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja 60 m2'
198.850 €
200.000 €
217.000 €
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nelmar nekretnine u prodaju uvode funkcionalan dvosoban stan površine 59,87 m², smješten na 7. katu uredno održavane stambene zgrade s liftom na jednoj od najpraktičnijih i najfrekventnijih lokacija u Zadru ? Bulevaru. Raspored prostorija Kuhinja s blagovaonicom Dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 59,76 m2 na Bulevaru na 7. katu od ukupnom 8. katova. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od kuhinje, blagavaone, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone i lođe (tlocrt u privitku). Lako se napravi druga spavaća soba, na dijelu blagavaone. Upravo je u tijeku energetska....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zadru, Bulevar. Stan se nalazi u centru Zadra, uredan i dobro održavan. Sastoji se od: -dvije spavaće sobe -kupaone -dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone -hodnika -loggie LOKACIJA, BULEVAR: Odlična lokacija, u mirnoj četvrti, s blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 275.800 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 65m2, nalazi se na II. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO PRAVO POSREDOVANJA FRESTI NEKRETNINE Prodaje se stan površine 64 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: - kuhinje i blagovaonice - 2 sobe od kjih je jedna spavaća, a druga dnevna -kupaonice - hodnika - 2 balkona....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 8. katu zgrade od ukupno 10 katova. Sastoji se od hodnika, kuhinje s ostavom, blagavaone i dnevnog boravka, lođe, spavaće sobe koja ima balkon, dječje sobe i kupaone, ukupno 64,60 m2. Stan ima jako puno svjetla, te iz svih prostorija pogled na more i otoke.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 216.300 €, 65,15 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u stambenoj zgradi s liftom, dvosoban, pov. 65.15 m2, Zadar (Bulevar). Nalazi se na 3. katu i sadrži: hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stanu pripada i drvarnica u prizemlju zgrade. Stan iziskuje kompletnu renovaciju. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 210.000 €, 65,15 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

095/854-2373 Stan: Zadar, Bulevar 65,15 m2, povoljno, 210.000,00 eura (prodaja).

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 209.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 209.000 €, 65,15 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
13.01.2026 - 185.000 €
16.01.2026 - 225.000 €
11.03.2026 - 214.000 €
13.03.2026 - 217.000 €
01.04.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Bulevar, 65 (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!