• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja što skuplje 60 m2 - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja što skuplje 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja što skuplje 60 m2

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja što skuplje 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • kvalitetan
    • dvorište
    • prizemlje
    • 7.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

BULEVAR ? u prodaji je dvosobni stan površine 59,76 m² na top lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji se može jednostavnom preinakom pretvoriti u dodatnu spavaću sobu te prostrane, sunčane terase s lijepim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 275.800 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 65m2, nalazi se na II. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 8. katu zgrade od ukupno 10 katova. Sastoji se od hodnika, kuhinje s ostavom, blagavaone i dnevnog boravka, lođe, spavaće sobe koja ima balkon, dječje sobe i kupaone, ukupno 64,60 m2. Stan ima jako puno svjetla, te iz svih prostorija pogled na more i otoke.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja što skuplje 60 m2'
198.000 €
217.000 €
216.300 €
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 220.000 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 220.000 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BULEVAR ? 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 210.000 €, 65,15 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

095/854-2373 Stan: Zadar, Bulevar 65,15 m2, povoljno, 210.000,00 eura (prodaja).

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 209.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 209.000 €, 65,15 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
13.01.2026 - 185.000 €
16.01.2026 - 225.000 €
11.03.2026 - 214.000 €
13.03.2026 - 217.000 €
01.04.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Bulevar, 65 (prodaja).

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nelmar nekretnine u prodaju uvode funkcionalan dvosoban stan površine 59,87 m², smješten na 7. katu uredno održavane stambene zgrade s liftom na jednoj od najpraktičnijih i najfrekventnijih lokacija u Zadru ? Bulevaru. Raspored prostorija Kuhinja s blagovaonicom Dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2025.,

www.njuskalo.hr

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 59,76 m2 na Bulevaru na 7. katu od ukupnom 8. katova. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od kuhinje, blagavaone, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone i lođe (tlocrt u privitku). Lako se napravi druga spavaća soba, na dijelu blagavaone. Upravo je u tijeku energetska....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan