• GoHome Professional
nekretnine brestje sesvete prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine brestje sesvete prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine brestje sesvete prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine brestje sesvete prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.833 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 241.480 €, 60,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan s lođom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.37 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 53.22....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

REMAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja moderan jednosoban stan u atraktivnom i sve traženijem Iver naselju, smještenom u istočnom dijelu Zagreba, u Sesvetskom Kraljevcu. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje iz 2022. godine s liftom, unutar urednog i planski organiziranog....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 255.160 €, 63,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom na 3. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 63.79 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine brestje sesvete prodaja zadnjih 7 dana'
187.000 €
240.840 €
184.900 €
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s lođom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.60 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.68....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 240.280 €, 60,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.07 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 2-soban stan s loggiom i balkonom. Nalazi se na 1. katu katu zgrade od ukupno 4 kata. Stan je izrazito svijetao zbog svoje istočne orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, ljekarne, trgovine, autobusne stanice te....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 189.720 €, 43,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s vrtom i parkirnim mjestom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 43.43 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA:....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 189.720 €, 43,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s vrtom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 43.57 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.53 m² - unutarnja,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 224.999 €, 59,50 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan i dobro raspoređen trosoban stan površine 59,5 m² smješten u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade iz 2006. godine, u mirnoj ulici u Brestju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, balkona te dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 555.000 €, 345,09 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubec- Brestje: Kuća u roh-bau fazi s velikim potencijalom, 429 m2 Prodajem nedovršenu zgradu u istočnom dijelu Zagreb, u mirnoj sporednoj ulici, cca 10 minuta hoda od okretišta tramvaja Dubec. Kuća je građena kvalitetno i zamišljena kao manja višestambena zgrada. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.62 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 267.120 €, 66,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom na 3. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 66.78 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 242.400 €, 60,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan s lođom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.60 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 52.92....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 630.000 €, 280,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Atraktivna obiteljska kuća s uređenim vrtom i sjenicom ? Kraljevečki Novaki, Sesvete. U mirnom dijelu Kraljevečkih Novaka, okruženom novijim obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ova kvalitetno građena i potpuno uređena obiteljska kuća površine 280 m², smještena na zemljištu od....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 237.920 €, 59,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s vrtom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 59.48 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 45.57 m² - unutarnja,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, BRESTJE, 59 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 59 m² na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2007. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 302.880 €, 75,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan s vrtom i parkirnim mjestom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 75.72 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA:....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 194.000 €, 60,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, SESVETE, 60M2, 2-soban, Selčinska ulica. Stan ima 60m2 zatvorenog prostora, a sastoji se od: hodnika, kupaonica s WC-om, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i jedne pregrađene manje sobe. Pripadajuće spremište daje se kupcu gratis. Svi sadržaji potrebni....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 2-soban stan s loggiom i balkonom. Nalazi se na 1. katu katu zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje istočne orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, ljekarne, trgovine, autobusne stanice te drugih bitnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 409.000 €, 368,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu zidanu dvokatnicu od 368 m² u Brestju, Sesvete, na parceli od 400 m². Objekt sadrži šest stanova, ukupno 16 soba, što ga čini zanimljivom investicijskom prilikom. Smješten je u neposrednoj blizini škole, vrtića i crkve, sve na oko stotinjak metara. Mogucnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb