• GoHome Professional
nekretnine Vidici prodaja prizemlje - GoHome
  • nekretnine Vidici prodaja prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Vidici prodaja prizemlje

  • Za upit "nekretnine vidici prodaja prizemlje" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.453 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 264.670 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? dvosoban stan u prizemlju novogradnje, Vidici, Šibenik Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju moderne novogradnje, na mirnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. U blizini se nalazi centar grada i svi važni sadržaji poput trgovina, škole,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vidici prodaja prizemlje'
264.670 €
205.819 €
203.280 €
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan 2s, 60,53 m2, Vidici- Šibenik Na odličnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici gradi se moderna zgrada s ukupno pet stanova. Riječ je o mirnoj stambenoj zoni idealnoj za obiteljski život, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja škole, vrtića, trgovina i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 58,08 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 265.302 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stambena jedinica S1-78,02m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Cijena: 265.302,00€ Stan je smješten u prizemlju te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 64,32m2 te buhvaća dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Poslovna jedinica stana P1-60,53m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Poslovna jedinica stana: Poslovna jedinica stana označava dio stambenog prostora koji je službeno prijavljen i registriran za obavljanje određene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,54 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 3- sobni stan u Šibeniku površine 60 m2. Stan se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava svojom bogatom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 75,62 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 75,62 m² (neto korisne....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 475.545 € na 470.424 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 136,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 475.545 €
25.02.2026 - 470.424 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 4- sobni Penthouse u Šibeniku površine 136 m2. Penthouse se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJA ? LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S VRTOM I 2 PARKING MJESTA (PRIZEMLJE)** Na prodaju vrhunski uređen stan ukupne stambene površine **136,76 m²**, smješten u prizemlju manje i mirne stambene zgrade. Stan se sastoji od: * prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom (46,35....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!