• GoHome Professional
nekretnine VARAŽDIN prodaja održavan - GoHome
  • nekretnine VARAŽDIN prodaja održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VARAŽDIN prodaja održavan

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja održavan" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.140 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • adaptiran
    • park
    • potkrovlje
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kvalitetno održavan i izuzetno osvijetljen dvosoban stan površine 59,45 m2, smješten na 9. katu od 11 u dobro građenoj zgradi s dva lifta. Idealno za obitelj ili investiciju ? mogućnost lake preinake u trosoban stan. Detalji stana: - Sastav: hodnik, nova kupaonica (walk?in....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 198.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor površine 145,08 m koji je predmet prodaje predstavlja iznimnu priliku za sve koji traže vidljivo, funkcionalno i lako prilagodljivo mjesto za poslovanje. Smješten uz glavnu prometnicu, na lokaciji na kojoj promet ne prestaje tijekom cijelog dana, ovaj prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? Obiteljska kuća 250 m2 s garažom i uređenim dvorištem ? Biškupec, Varaždin Na prodaju prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća površine cca 250 m2, smještena u mirnom i atraktivnom predgrađu Varaždina Biškupec. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, kata i visokog potkrovlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja održavan'
270.000 €
270.000 €
250.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 430,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

SOBE ZA IZNAJMLJIVANJE I KUĆA ZA ŽIVOT U CENTRU VARAŽDINA. Kategoriziranih 6 soba za iznajmljivanje s kupaonicama i zajedničkom kuhinjom i blagovaonom. Uhodana višegodišnja djelatnost s tradicijom. Odlična godišnja popunjenost i mogućnost preuzimanja budućih rezervacija. Promijenjen....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća u nizu smještena u mirnom i ugodnom kvartu u centru grada, idealna za obiteljski život ili kao investicija za budućnost. Ova nekretnina spaja udobnost, funkcionalnost i moderan raspored prostora s prednostima urbane lokacije, nudeći pritom mir, privatnost i osjećaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 198.000 €, 53,80 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Bronx - ugodan i pažljivo održavan stan smješten u kvalitetnoj zgradi na izuzetno traženoj lokaciji. Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostorija, stan pruža osjećaj prostranosti.Posebnu vrijednost daje i zatvorena legalna loggia koja dodatno proširuje prostor i omogućuje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 218.300 €, 60,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan u Varaždinu, ukupne površine 60,00 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavaće sobe, prostrane kupaonice te lođe. Prostor je uređen modernim stilom, funkcionalnog rasporeda i s puno prirodnog....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 160.000 €, 79,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijep, odlično održavan i uredan 2-sobni stan u centru grada. Stan je pun svjetlosti i prozračan, smješten je u potkrovlju stambene zgrade bez lifta na 2.katu, uz gradski park. Ukupna površina stana je 79m2, te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje s....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
20.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se ekskluzivan 5-sobni stan površine 182 m2 u gradskoj jezgri Varaždina, u pješačkoj zoni.- stan je potpun uređen, nema potrebnih ulaganja za useljenje,- stan je pogodan za stambenu i poslovnu namjenu, za urede ili za iznajmljivanje,- na jednoj od najprestižnijih lokacija....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 380.000 € na 289.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2023 - 450.000 €
24.03.2024 - 380.000 €
19.04.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2023.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s59) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 153.720 €, 42,70 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudim funkcionalan i održavan 1,5 sobni stan u Varaždinu, na poželjnoj lokaciji na 7. katu zgrade s liftom do nivoa ulaza/dvorišta ? nesmetan pristup osobama s invaliditetom. Zgrada je pod video nadzorom. Zgrada je izgrađena 2006. godine i na izvrsnoj lokaciji u naselju Bronx, rotor....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me