• GoHome Professional
nekretnine VARAŽDIN prodaja dvokatnica pala cijena - GoHome
  • nekretnine VARAŽDIN prodaja dvokatnica pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VARAŽDIN prodaja dvokatnica pala cijena

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja dvokatnica pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtića, osnovnih škola, srednjih škola i većine fakulteta. Kuća je obnovljena i u režimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogućnošću proširenja iznajmljivačkih kapaciteta. Idealna kao investicija ili odlično mjesto....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 420.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 420.000 €, 231,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 450.000 €
05.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Postoje nekretnine koje kupujete, i postoje one koje nasljeđujete od povijesti. Pruža vam se rijetka prilika za preuzimanje prostora u samom srcu baroknog Varaždina, na lokaciji koja ne može biti centralnija na glavnom gradskom trgu, mjestu gdje svaki kamen priča priču o plemstvu,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 230.000 € na 219.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 219.000 €, 83,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 230.000 €
12.04.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Banfica dvoetažni trosoban stan površine 83,70m2 u potpunosti namješten i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja.Na donjoj etaži nalaze se WC, prostrani dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te hodnik. Gornja etaža sastoji se od dvije spavaće sobe, walk-in ormara te....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 219.000 € na 189.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 189.000 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 219.000 €
21.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se četverosoban stan stambene površine 67 m2 s terasom površine 29 m2, na četvrtom katu zgrade s liftom, sagrađene 2012. godine, u neposrednoj blizini centra Varaždina. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje koja je s dnevnom sobom odvojena pomičnom stijenom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 1.550.000 € na 1.500.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 1.500.000 €, 1300,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 1.200.000 €
23.02.2026 - 1.550.000 €
02.05.2026 - 1.500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2024.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr ID:(p193) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.640 € na 228.760 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 228.760 €, 84,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 234.640 €
23.02.2026 - 228.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s788) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 123.000 € na 119.999 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 119.999 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 129.999 €
08.05.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 123.000 €
22.05.2026 - 119.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA NEKRETNINE iz svoje ponude izdvaja fantastičan stan u kvartu Banfica (bliže centru grada) u visokom potkrovlju stambene zgrade sa liftom (7.kat). Stan ima 40.19 m2 a sastoji se od ulaznog dijela, hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 140.000 €, 44,65 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na 8. katu stambene zgrade u Varaždinu, na traženoj gradskoj lokaciji. Stan je dobro raspoređen, s jasno odvojenim dnevnim i kuhinjskim dijelom te dodatnim spremištem, što ga čini odličnim izborom za stanovanje ili investiciju za najam.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 120.950 € na 105.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 105.000 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 133.250 €
03.01.2026 - 120.950 €
11.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! U samom srcu grada, gotovo podno same gradske vijećnice, smjestio se ovaj poslovni prostor koji već na prvi pogled nosi posebnu vrijednost jer tko danas može reći da u strogom centru ima vlastito parkirno mjesto? To je privilegija koja se ne nalazi....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 111,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 290.000 €
13.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA,PRODAJA, KUĆA, VARAŽDIN , CENTAR, TLOCRTNE POVRŠINE 111 m2. Vrlo kvalitetno sagrađena i osmišljena kuća uvučena s prometnice u samom centru Varaždina. U gornjem dijelu kuće su 3 spavaće sobe i kupaonica, a u donjem open space konceptu dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine varaždin prodaja pala cijena (122)
  • nekretnine varaždin prodaja dvokatnica (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,