• GoHome Professional
nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat parking - GoHome
  • nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat parking

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 2.kat parking" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.664 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, Centar, 184.000 €, 84,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru grada ? Kapucinski trg Lokacija: drugi kat starije zgrade u samom srcu grada, tik uz Kapucinski trg. Opis stana - Stan je kompletno renoviran 2017. godine - Ugrađena nova PVC stolarija - Protuprovalna vrata - Potpuna termoizolacija stana - Centralno etažno....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 117.000 €, 41,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u strogom centru grada, površina stana i spremišta 41 m2, 2. kat, nema lifta, nova PVC stolarija, novo centralno grijanje sa kondenzacijskim bojlerom i novim dimnjakom - atestirano, nova protuprovalna vrata, vrlo sunčano, zatvorena lođa, spremište/ostava u stanu ,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,32 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 241,32 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 2.kat parking'
220.000 €
220.000 €
179.150 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 281.500 €, 112,60 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

5 soban stan 112,60 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-3 se sastoji od: Ulazni prostor, hodnik, kupaonica, dodatni WC, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 3 spavaće sobe + glavna spavaća soba s garderobom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 619.894 €, 281,77 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna poslovna novogradnja, sam ulaz u Varaždin! Površina: 281,77 m2 Open space ? velika kontura prostora daje potpunu fleksibilnost u organizaciji radnih mjesta, konferencijskih zona, timskih odjela. Sanitarni čvorovi ? odvojeni WC za muškarce i žene + predprostor Čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 269.075 €, 107,63 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-5 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom. Odlična....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com