• GoHome Professional
nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat - GoHome
  • nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VARAŽDIN prodaja 2.kat

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 2.kat" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 3.142 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 179.150 € na 186.316 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 186.316 €, 71,66 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 179.150 €
08.05.2026 - 186.316 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA CENTAR!! STANOVI RAZLIČITIH KVADRATURA OD 48 m2 - 275 m2!! NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A?!! VRHUNSKA OPREMA I KVALITETA STANOVA !!! Zgrada se sastoji od prizemlja i 9 katova. Prodaje se dvosoban stan u centru grada ukupne površine 71.66 m2!!....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 595.000 € na 634.439 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 634.439 €, 171,47 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 595.000 €
02.04.2026 - 634.439 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SAVRŠENA LOKACIJA - MODERNA NOVOGRADNJA PENTHOUSE STAN!!! Zgrada sa jednim poslovnim prostorom i četiri stana smještena je u neposrednoj blizini samog centra grada i svih potrebnih sadržaja. Završetak gradnje zgrade predviđa se krajem 2026.godine. Prodaje se PENTHOUSE stan (peterosoban....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 269.075 €, 107,63 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

3 soban stan 107,63 m2 na 2. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V2-5 se sastoji od: Ulazni prostor, gospodarstvo, spremište, kupaonica, hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, 2 spavaće sobe s garderobom. Odlična....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V3-12) Smješten na drugom katu, ovaj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 141,48 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Na upit, 196,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana (V2-7) Smješten na drugom katu, ovaj....