• GoHome Professional
nekretnine TKON prodaja samostojeća - GoHome
  • nekretnine TKON prodaja samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine TKON prodaja samostojeća

  • Za upit "nekretnine tkon prodaja samostojeća" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.668 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TKON, 660.000 €, 620,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon, Prodaje se nova, potpuno namještena i odlično opremljena kuća za odmor s pogledom na more, pogodna i za uživanje i za iznajmljivanje tijekom cijele godine. Centralno grijanje kuće je na drva s radijatorima, klima uređaji i griju i hlade, a na krovu je istalirano solarno....

 
 
 
  Kuća, TKON, 280.600 €, 135,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju nova samostojeća kuća u visokom roh bau (izvana završena, još će se napraviti fasada, parkirna mjesta i urediti okućnica, potrebno izraditi iznutra) u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, svega 3 minute udaljena od plaže, trajektne luke, trgovine, pekare, kafića, tržnice....

 
 
 
  Kuća, TKON, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvije kuće s ukupno 300 m² stambenog prostora, Tkon ? Ugrinić (otok Pašman) Nekretnina se sastoji od dvije fizički odvojene kuće, ukupne stambene površine oko 300 m². Objekti su građeni 1994. godine i trenutno su u stanju koje zahtijeva renovaciju, što budućem vlasniku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine tkon prodaja samostojeća'
670.000 €
349.000 €
600.000 €
  Kuća, TKON, 155.000 €, 25,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Pašman, Tkon, prodaje se, većim dijelom renovirana, stara kuća pogodna i za odmor i za poslovanje. Može se urediti u svrhu kuće za odmor, ali zadnjih petnaestak godina je veći dio nekretnine bio priveden k svrsi kao restoran-dalmatinska konoba, potpuno adaptiran 2006. tako da se i....

 
 
 
  Kuća, TKON, 349.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje potpuno nova kuća katnica s pogledom na more. Kuća je upravo dovršena u fazi opremljenih kupatila dok su sve ostale prostorije dovršene, ali bez namještaja. Udaljenost od plaže je 65 m zračne linije, odnosno svega 3 minute hoda pristupnim putom. Parcela....

 
 
 
  Kuća, TKON, 389.000 €, 135,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

TKON - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE samo 80m od mora Kuća se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine 135m2. Nalazi se u blizini plaže, dućana, pekare, kafića, tržnice, trajektne luke. U prizemlju je smješten hodnik, kupaonica, dnevni boravak s kuhinjom te natkrivenom terasom....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 410.000 € na 415.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TKON, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 389.000 €
31.12.2025 - 394.000 €
14.03.2026 - 407.000 €
28.03.2026 - 410.000 €
25.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se nova kuća katnica u Tkonu. Sagrađena je na zemljištu od 450 m, a stambena površina od 135 m raspoređena je na prizemlje i kat. U prizemlju su hodnik, kupaonica, kuhinja i dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu, a na katu tri spavaće sobe, kupaonica i prostrana terasa....

 
 
 
  Kuća, TKON, 660.000 €, 169,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, TKON, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s apartmanima u Tkonu. Smještena je na kraju slijepe ulice u mirnom dijelu mjesta, u okruženju borove šume. Izgrađena je na zemljištu od 710 m, a stambena povšina od oko 280 m raspoređena je na više etaža u kojem je ukupno šest stambenih jednica s jednom ili dvije....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 389.000 € na 410.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TKON, 410.000 €, 135,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 285.500 €
22.04.2025 - 370.000 €
04.10.2025 - 389.000 €
05.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, TKON, 462.000 €, 140,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Tkonu na otoku Pašmanu, ukupne površine 140 m², smještena na odličnoj lokaciji svega 100 metara od trajektne luke i plaže. Kuća se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana, svaki površine oko 70 m², s posebnim ulazima, što omogućuje potpunu privatnost i fleksibilnost....

 
 
 
  Kuća, TKON, 530.000 €, 361,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kućau mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Kuća ima ukupno 360.72 m2 te se sastoji od suterena (33.79 m2), prizemlja (150.11 m2 bez koeficijenta, odnosno 111.78 m2 s koeficijentom) i potkrovlja (110.01 m2). U suterenu su smješteni spremište (12.44 m2) i cisterna za....

 
 
 
  Kuća, TKON, 395.000 €, 135,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK PAŠMAN, TKON - Novoizgrađena kuća 70 m od mora Prodaje se novoizgrađena katnica 3. red od mora u mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Objekt površine 135 m2 izgrađen je na parceli od 450 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
  Kuća, TKON, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, TKON, 600.000 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća staromeščanska kuća površine 350 m² smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Tkonu. Ova nekretnina ističe se prostranom parcelom od 1000 m², prvoklasnom pozicijom u prvom redu do mora te mirnom okolinom koja pruža privatnost i opuštanje. Kuća odiše autentičnim....

 
 
 
  Kuća, TKON, 155.000 €, 233,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stara kamena kuća s restoranom, ukupne površine 233 m². Kuća je građena prije 1968. godine te posjeduje potvrdu o legalnosti i uporabnu dozvolu. Nekretnina je za renovaciju i sastoji se od pet prostorija, uz dvorište površine 25 m². U prizemlju se nalazi restoran koji....

 
 
 
  Kuća, TKON, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Kuća, TKON, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon, prodaje se dvojna kuća s prekrasnim pogledom na more. Sastoji se od dva stana. Veći ima 60 m2, a manji, studio 20 m2. Uz to ima i ostavu te okućnicu površine 108 m2. Kuća je na rubu građevinske zone, 200 m ravnom betoniranom stazom udaljena od pješčane plaže te je jako....

 
 
 
  Kuća, TKON, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderna samostojeća novogradnja na top lokaciji, Otok Pašman - Tkon Na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Pašmanu, u samom srcu Tkona, smjestila se ova predivna, novosagrađena samostojeća kuća. Svega tri minute hoda od trajektne luke, plaže i....

 
 
 
  Kuća, TKON, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Tkon, na otoku Pašmanu svega 3 minute od trajektne luke nalazi se kuća na prodaju s apartmanom. Kuća se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonice. Također posjeduje terasu i spremište adaptirano sve 2024.g sveukupne površine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, TKON, 395.000 €, 135,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, TKON - Katnica s pogledom na more, useljiva do 01.05. Prodaje se potpuno uređena samostojeća kuća površine 135 m na zemljištu od 450 m, smještena na odličnoj lokaciji u Tkonu svega nekoliko minuta hoda od plaže, centra i svih sadržaja. Raspored: Prizemlje: dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, TKON, Na upit, 183,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća s uređenim dvorištem, prvi red do mora, Tkon - Pašman OPIS NEKRETNINE: Iz prizemlja se ulazi u prostrani dnevni boravak s kuhinjom, blagovaonicom i dodatnim ležajem, prekrasan otvoren pogled na more iz dnevnog boravka, u prizemlju je i prostrana natkrivena....