• GoHome Professional
nekretnine SINJ prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine SINJ prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SINJ prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine sinj prodaja pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 853 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 620 m2
    • do 770 m2
    • 770 m2 (prosječna površina)
    • barem 770 m2
    • 920 m2
  •  Po cijeni
    • do 39000 eura
    • do 48000 eura (prosječna cijena)
    • do 58000 eura
    • do 487 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • kvalitetan
    • 2.kat
    • novogradnja
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 1.800.000 € na 1.450.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SINJ, 1.450.000 €, 1648,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.800.000 €
22.05.2026 - 1.450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Sinj, Kukuzovac, poslovna zgrada smještena u gospodarskoj zoni, ukupne površine 1.648 m², izgrađena na zemljištu površine 3.949 m².Objekt je star 13 godina, kvalitetne gradnje te je izgrađen prema IPARD standardima, što osigurava visoku razinu funkcionalnosti i prilagodljivosti različitim....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.800.000 € na 1.450.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SINJ, 1.450.000 €, 1648,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.800.000 €
23.05.2026 - 1.450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 189.000 € na 157.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SINJ, 157.000 €, 51,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 189.000 €
21.05.2026 - 157.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu dvosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalazitti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sinj prodaja pala cijena'
70.380 €
70.380 €
 
-8%

Promjena cijene sa 75.000 € na 69.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SINJ, 69.000 €, 807,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 75.000 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Sinju. Mirna lokacija, ravan teren. *************Građ. zemljište *********** Pravomoćna građevinska dozvola za kuću površine 120 m2 Kompletna projektna dokumentacija PRIZEMLJE: KUHINJA+BLAGOVAONICA i DNEVNI BORAVAK, OSTAVA, WC, HODNIK i NATKRIVENA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!