• GoHome Professional
nekretnine SEGET GORNJI prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine SEGET GORNJI prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SEGET GORNJI prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine seget GORNJI prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+16%

Promjena cijene sa 288.000 € na 334.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 334.000 €, 87,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 288.000 €
30.03.2026 - 334.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-6) TROOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 87,59m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan ? treći kat, Seget Donji Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na trećem katu stambene zgrade s liftom u atraktivnom dijelu mjesta Seget Donji. Stan ima ukupnu površinu od 70,21 m² i sastoji se od: dvije spavaće sobe kupaonice hodnika....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan ? drugi kat, Seget Donji Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u atraktivnom dijelu mjesta Seget Donji. Stan ima ukupnu površinu od 70,60 m² i sastoji se od: dvije spavaće sobe kupaonice dodatnog....

 
 
 
 
+38%

Promjena cijene sa 225.000 € na 310.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 310.000 €, 71,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 225.000 €
30.03.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (CS-2) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugoistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od:....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA (CS-7) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (1.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije zapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 450.000 € na 500.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SEGET, 500.000 €, 176,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 450.000 €
02.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kuću površine 176 m2 smještena u Seget Vranjici. Ova nekretnina se sastoji od suterena, prvog i drugog kata te se prostire na parceli veličine 320 m2, što pruža dovoljno prostora za udoban boravak i privatnost. Kuća ima uređenu okućnicu na kojoj su vrt i roštilj,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
30.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-12) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (2.KAT) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 71,60 m na 2. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije jugozapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji od: hodnika,....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 350.240 € na 445.760 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SEGET, 445.760 €, 1592,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 350.240 €
14.03.2026 - 445.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Seget Donji, građevinsko zemljište pravilnog oblika, površine 1592 m2.Nalazi se uz glavnu cestu, 200 metara zračne linije od mora.Trenutno je u funkciji uređenog maslinik, s pogledom na more.Infrastruktura dovedena pokraj parcele. Jako mirno područje , idealno za igradnju kuće za....

 
 
 
 
+39%

Promjena cijene sa 900.000 € na 1.250.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SEGET, 1.250.000 €, 203,00 m2 cca 6160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 900.000 €
13.03.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget, suvremena vila s otvorenim pogledom na more i otoke, smještena na padini.Vila je u izgradnji. Ukupne BKP 205,51 m2. Proteže se na dvije etaže, prvi i drugi kat.Sastoji od ulaznog prostora, hodnika, unutrašnjeg stepeništa, četiri spavaće sobe, pet kupaonica, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 450.000 € na 500.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SEGET, 500.000 €, 176,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 450.000 €
01.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine seget prodaja porasla cijena (36)
  • nekretnine seget GORNJI prodaja (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr