01 6641 092
Za upit "nekretnine ravni prodaja porasla cijena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 211 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 147.800 € na 215.000 €
- 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 147.800 €
24.04.2026 - 215.000 €
16.01.2026.,
www.remax-plus.info
ISTRA, RAVNI - OKOLICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju građevinsko zemljište površine 1020 m². Smješteno je u mirnom okruženju i okruženo bujnim zelenilom koje osigurava potpunu privatnost i ugodnu atmosferu. Parcela se odlikuje prekrasnim, otvorenim....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr