• GoHome Professional
nekretnine PULA prodaja opremljen drvarnica - GoHome
  • nekretnine PULA prodaja opremljen drvarnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine PULA prodaja opremljen drvarnica

  • Za upit "nekretnine pula prodaja opremljen drvarnica" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.731 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji dizajnerski stan na Busoleru u Puli površine 65 m2, u naravi 70 m2. Stan se nalazi na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu naselja. Stan je u potpunosti renoviran, luksuzno uređen i opremljen, te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan površine 90 m2 smješten u naselju Nova Veruda. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade i ima ima vlastito parkirno mjesto. Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik te open space prostor koji obuhvaća kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak s izlazom....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 415.000 € na 363.125 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 363.125 €, 86,00 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 405.000 €
16.01.2026 - 415.000 €
01.03.2026 - 363.125 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na krajnjem jugu istarskog poluotoka, nalazi se Pula. Najveći istarski grad, prepun povijesnih događanja i spomenika, bogate kulture i zanimljivog, veselog mentaliteta. Pula je okružena prelijepom prirodom, slikovitim gradićima, prekrasnim morem Ovaj prekrasan dvoetažni stan u Puli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja opremljen drvarnica'
310.000 €
310.000 €
270.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 700.000 €
25.04.2026 - 800.000 €
16.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula  je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je 3-sobni stan površine 86.52 m2, smješten na prvom katu stare talijanske/austrougarske zgrade. Stan se sastoji od dvije velike spavaće sobe te jedne manje sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika, kupaonice te dodatne ostave/špajze koja se može preurediti u drugi WC. Iz kuhinje....

 
 
 
  Stan, PULA, 329.000 €, 98,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Puli u mirnom djelu grada u slijepoj ulici okruženoj šumom i prirodom na prodaju je ovaj stan ukupne veličine 98,49 m2. Stan se prostire na dvije etaže, a svakoj etaži pripada jedna terasa. Na prvoj etaži nalaze se hodnik, kupatilo, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, ostava....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 81,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivan, reprezentativan stan iz doba Austro-Ugarske, smješten na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija. Ova nekretnina pruža savršen spoj povijesnog šarma i modernog komfora, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan ukupne površine 81,14 m2 odlikuje se....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 178.500 €, 53,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan smješten u naselju Monvidal, na prvom katu uredne i održavane zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na lođu, blagovaonice i kuhinje, dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima i balkon te kupaonice. Dodatna....

 
 
 
  Stan, PULA, 278.100 €, 71,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula - prodaja stana, balkon, drvarnica, 71m2! Pula je najveći grad Istarske županije, smješten na južnom dijelu istarskog poluotoka. Poznat je po bogatoj povijesti, uključujući dobro očuvane rimske građevine poput Amfiteatra, te po prekrasnoj obali i plažama. Grad nudi raznolike....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 275.000 €, 65,33 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzan stan na Busoleru u Puli ,vrlo mirna lokacija ,površine 65 m2, na 1. katu manje stambene zgrade. Stan je kompletno renoviran, luksuzno uređen i opremljen. Sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaonice i terase. Stanu pripada i....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 700.000 €
22.04.2026 - 800.000 €
15.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom baštinom i starim....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 285.000 €, 65,33 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodajemo stan na Busoleru, nedaleko Pule. Stan je površine 65 m2, u naravi ima 70 m2 , a nalazi se na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu naselja. Stan je u potpunosti renoviran, luksuzno uređen i opremljen, te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more