- nekretnine PAVLOVAC prodaja

  • Za upit "nekretnine pavlovac prodaja" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 2.764 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • lođa
    • kvalitetan
    • potkrovlje
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA, PAVLOVAC- RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan 3S+ DB s krovnom terasom i pogledom na more. Nalazi se u novogradnji (2024.) sa samo 3 stana. Svaki stan ima svoj vlastiti ulaz što osigurava mir i privatnost budućim vlasnicima. Zgrada se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 143,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, PAVLOVAC - veći stan 143m2, 3 spavaće sobe, krovna terasa, novogradnja blizu Opatije, pogled U DUX ponudi izdvajamo vrhunsku novogradnju svega nekoliko minuta od centra Opatije. Radi se o novogradnji sa sveukupno 3 stana s pogledom na more i cijeli kvarnerski zaljev. Stan....

 
 
 
  Apartman, PAVLOVAC, 295.000 €, 56,67 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo ugodan apartman na prestižnoj lokaciji, udaljenoj nekoliko minuta vožnje do centra Opatije i Matulja, te desetak minuta do centra Rijeke. Unutarnji raspored čine prostrani dnevni dio s kuhinjom, blagavaonom i dnevnim boravkom, odvojena spavaća soba i kupaonica s WC-om. Dodanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pavlovac prodaja'
2.650.000 €
459.000 €
1.450.000 €
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Moderan i prostran dvoetažni stan ukupne površine 148,00 m² smješten je na prvom i drugom katu stambene zgrade, na atraktivnoj lokaciji s lijepim pogledom na more.Na prvom katu nalazi se ulazni prostor, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, kupaonica te balkon, dok se na drugom....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 295.000 €, 57,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI, PAVLOVAC- stan sa pogledom na more, 57m2 Prodaje se ugodan stan na prvome katu uredne zgrade, idealan za svakodnevni život ili kao mirna morska rezidencija. Sastoji se od prostrane sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u otvorenom konceptu, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 141,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, PAVLOVAC - stan u novogradnji blizu Opatije 141m2 s pogledom na more i krovnom terasom Ova moderna stambena zgrada s samo tri stana savršeno kombinira udobnost i kvalitetu, smještena na izvrsnoj lokaciji koja nudi sve što vam je potrebno za ugodan život ili opuštanje. Na....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA-PAVLOVAC U ponudi je izuzetno elegantan troetažni stan smješten u luksuznom boutique kompleksu koji broji svega šest stambenih jedinica, raspoređenih u dvije moderne zgrade. Projekt je smješten u mirnom, zelenom okruženju, a od mora ga dijeli tek nekoliko minuta lagane šetnje....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 3.990.000 €, 19684,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Matulji, Pavlovac - prodaje se veliki građevinski teren na atraktivnoj poziciji. Teren je malo ukošen te se sa njega pruža prekrasan pogled na Opatiju i Kvarner. Urbanizirano područje sa kompletnom infrastrukturom. .

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 489.000 €, 151,80 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dragi klijenti, na prodaju je ekskluzivan dvoetažni stan, oznake K1.S2., u sklopu moderne Vile sa panoramskim pogledom na Opatiju! Svojom modernom arhitekturom, ova nisko-energetska nekretnina, integrirana je u mirnu okolinu, okružena zelenilom. Modernim arhitekturnim rješenjima interijera,....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 513.000 €, 148,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac- u prodaji je troetažni stan 148m2 s krovnom terasom u novogradnji. s pogledom na more. Na prvoj etaži je ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, zatim na drugoj etaži se nalazi ostava, wc, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na balkon površine....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1883,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PAVLOVAC-Odlično građevinsko zemljište sveukupne površine 1883m2 sa postojećim objektom. Do zemljišta je kanalizacija, struja i voda te betonirani prilaz. NOVO U PONUDI !!! ID KOD AGENCIJE: 1272 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51 498 068 E-mail:....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova moderna novogradnja sa samo tri stana savršeno je mjesto za život ili odmor, pružajući idealan spoj udobnosti i kvalitete. Smještena na izvrsnoj lokaciji, omogučava vam lako pristupanje svim potrebnim sadržajima. Uživajte u prekrasnim plažama i moru, koja su udaljena samo 15 minuta....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan od 148m2 u vrhunskoj novogradnji na atraktivnoj poziciji, svega nekoliko minuta od centra Opatija, ali i Rijeke! Visokokvalitetni materijali i oprema odlike su ove novogradnje. 1. kat: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, ostava, kupaonica i balkon s koje se pruža....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1420,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2023.,

www.njuskalo.hr

Pavlovac, građevinsko zemljište 1420 m2. Ekskluzivnim ugovorom samo u našoj ponudi. Na predmetnoj čestici može se graditi stambeno-poslovna ili obiteljska zgrada/kuća. 3 stana + poslovni prostor koji je kompatibilan sa stanovanjem (tihe i čiste djelatnosti), Kig = 0,30 (max 300 m2....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 4.900.000 €, 19684,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište na atraktivnoj poziciji. Zemljište je blago ukošeno te se s istoga pruža prekrasan pogled na Opatiju i Kvarner. Urbanizirano područje s kompletnom potrebnom infrastrukturom. ID KOD AGENCIJE: 108-3 MANOR NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 99 365 7230....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 466.000 €, 148,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Vrhunska novogradnja na Pavlovcu smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na Kvarnerski zaljev. Sa svojim iznimnim dizajnom projekt pruža izbor između 3 luksuznih stanova različitih veličina i rasporeda koristeći pritom najviše standarde gradnje i opremanja: aluminijska....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 520.000 €, 125,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u naselju Pavlovac. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Stan u naravi ima 150 m2, iako je u papirima površina 125 m2. Postoji mogućnost dogradnje prostrane terase ili balkona.....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1420,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2025.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA, PAVLOVAC - građevinsko zemljište 1420 m2 s panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište udaljeno 240m zračne linije od mora, ima panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Na terenu se može napraviti 2 zgrade ukupno: - jedna veća zgrada od 596m2 BRUTTO- 3 stambene....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 137,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, PAVLOVAC, u ponudi je dvoetažni stan u novogradnji na odlično prometno povezanoj lokaciji. Cijela prva etaža ima otvoreni koncept prostorije koja dijeli funkciju kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka iz kojeg je izlaz na balkon s kojeg se pruža predivan pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 760.000 €, 1883,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac Prodaje se građevinsko zemljište površine 1883m2, s panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Zemljište se nalazi unutar UPU Matulji u zoni S1. Minimalna veličina građevne čestice: 400 m2 KIS: 0,6 KIG: 0,3 Visina: 9 m Za sve dodatne informacije slobodno nas....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 1.300.000 €, 1146,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na području Pavlovca. Ishodovana je pravomoćna građevinska dozvola za gradnju dentane klinike, izgradivosti cca 1100 m2 za koju je napravljen projekt. Po idejnom projektu predviđeno je četiri etaže i prohodna terasa na krovu. U podrumu....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 350.000 €, 99,83 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzno adaptiran obijekt u centru Matulja!Potpuno novoadaptiran stan koji se sastoji od dva jednosobna stana i jednog studija.Svaki stan je sa kuhinjom i kupaonom,studio je otvorenog tipa,sa modernim interijerom.Novi krov je na zgradi,te nova betonska konstrukcija na podu.Svi stanovi....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 566.000 €, 147,80 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac- u prodaji je troetažni stan 147 m2 s krovnom terasom u novogradnji. s pogledom na more. Na prvoj etaži je ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, zatim na drugoj etaži se nalazi ostava, wc, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na balkon površine....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 460.000 €, 144,50 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac, troetažni stan 144 m2, odlična lokacija, pogled na more Stan se proteže na tri etaže stambene zgrade s tri stana, novogradnje, a sastoji se od: ? Prva etaža: ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, ? Druga etaža: ostava, kuhinje / blagovaone / dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 148,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 492.000 €, 144,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac- u prodaji je troetažni stan 144,5 m2 s krovnom terasom u novogradnji. s pogledom na more. Na prvoj etaži je ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, zatim na drugoj etaži se nalazi ostava, wc, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na balkon površine....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1400,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, PAVLOVAC - u prodaji je građevinsko zemljište površine 1400m2 Na zemljištu se mogu izgraditi dvije zgrade po tri stana ( stambeno-poslovna ) ili obiteljska kuća. Odlična lokacija i prometna povezanost. Otvoreni pogled na more. RIJETKOST U PONUDI !! ID KOD AGENCIJE: 1992 Dražen....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 2.540.000 €, 12700,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija (Matulji-Pavlovac) Građevinski teren na ekskluzivnoj lokaciji s najljepšim pogledom na more i Opatijsku rivijeru. Pogodan za gradnju zgrada sa 6 stanova. Najmanja dozvoljena površina građevne čestice za gradnju samostojeće građevine iznosi 800m2, a za dvojnu 600m2. Moguće....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 1.450.000 €, 3250,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji - Opatija, Pavlovac Prodaje se građevinsko zemljište, s panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev, cestom udaljeno 1.5 km od prve plaže i 350m zračne linije. Zemljište se sastoji od dvije parcele te jedna parcela već ima pravomoćnu građevinsku dozvolu iz 1990 godine....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 566.000 €, 151,80 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac- u prodaji je troetažni stan 151 m2 s krovnom terasom u novogradnji. s pogledom na more. Na prvoj etaži je ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, zatim na drugoj etaži se nalazi ostava, wc, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na balkon površine....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 144,50 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan od 144.50m2 u vrhunskoj novogradnji na atraktivnoj poziciji, svega nekoliko minuta od centra Opatija, ali i Rijeke! Visokokvalitetni materijali i oprema odlike su ove novogradnje. Trenutno je još u fazi izgradnje, a predviđeno useljenje je krajem 2024. godine. 1.....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 460.000 €, 147,80 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Opatija, Pavlovac, troetažni stan 151 m2, odlična lokacija, pogled na more Stan se proteže na tri etaže stambene zgrade s tri stana, novogradnje, a sastoji se od: ? Prva etaža: ulaz, tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice, ? Druga etaža: ostava, kuhinje / blagovaone / dnevnog boravka....

 
 
 
  Zemljište, PAVLOVAC, 750.000 €, 1420,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opatija Pavlovac atraktivno građevinsko zemljište! Prodaje se vrlo atraktivno zemlhjište za investiciju ili za izgradnju obiteljske vile. Zemljište se prostire na 1400 m2 blago padajuće konfiguracije. Asfaltirani prilaz, blizina komunalija i senzacionalan pogled svakako lansiraju....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 459.000 €, 148,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja fantastičan 3S+DB stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj na području Matulja. Stan je koncipiran kao dvoetažđni, ima ukupnu površinu 148 m2, a sastoji se od ostave, toaleta, open space kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom otkud se izlazi na balkon površine....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika Opatija atraktivan stan sa sjajnim pogledom na more! Posredujemo u prodaji izuzetnog stana koji se prostire na 90 m2 i nalazi se na 2. katu u starijoj Opatijskoj kući sa ukupno 3 stana. Stan je vrlo prostran i sunčan te se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji lako dostupnoj....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 1.350.000 € na 1.480.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAVLOVAC, 1.480.000 €, 5000,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 1.350.000 €
16.04.2026 - 1.480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijetka prilika na tržištu! Manor predstavlja građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na cijeli Kvarner, na izuzetno traženoj i prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voloskog i Opatije, ukupne površine cca 5.000 m². * Karakteristike: - Površina: cca 5.000 m² - Građevinska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr