• GoHome Professional
nekretnine MALI OTOK prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine MALI OTOK prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MALI OTOK prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine mali otok prodaja porasla cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.872 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 410000 eura
    • do 520000 eura (prosječna cijena)
    • do 620000 eura
    • do 5200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • održavan
    • 2.kat
    • pogled na more
    • dvorište
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 199.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 199.000 €, 36,00 m2 cca 5530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 179.000 €
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Artatorama, svega 150 metara od mora, apartman u višestambenoj kući s prekrasnim pogledom na more i jugozapadnom orijentacijom. Apartman se nalazi u kući s ukupno četiri apartmana svi u zasebnom vlasništvu.....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 165.000 € na 195.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, KRK, 195.000 €, 32,00 m2 cca 6090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 195.000 €
29.11.2025 - 165.000 €
23.02.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, grad Krk - na prodaju je namješten apartman na mirnoj lokaciji u blizini mora i lijepih plaža. Apartman ukupne stambene površine 32,52 m2 smješten je na drugom katu apartmanske kuće i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 199.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MALI LOŠINJ, 199.000 €, 36,00 m2 cca 5530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.07.2025 - 249.000 €
06.09.2025 - 179.000 €
04.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mali otok prodaja porasla cijena'
653.000 €
653.000 €
165.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 158.004 € na 163.674 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ČIOVO, 163.674 €, 33,00 m2 cca 4960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 158.004 €
05.05.2026 - 163.674 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan studio apartman s terasom, smješten u sklopu kompleksa novoizgrađenih zgrada, s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na sjevernom dijelu Čiova. Ova jedinstvena mikrolokacija pruža savršen spoj mira, privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 155.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KRK, 155.000 €, 34,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 145.000 €
15.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U našoj ponudi je vrlo kvalitetan apartman za turistički boravak na sjevernom Jadranu na uobičajeno poželjnoj kvarnerskoj destinaciji otok Krk. Navedeni se apartman nalazi na kvalitetnoj i urbaniziranoj poziciji nedaleko mora i središta mjesta Malinska. U naravi je ovo malokad raspoloživi,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.500 € na 159.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KRK, 159.000 €, 36,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 148.500 €
10.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja, na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Krku, u mirnom i uređenom dijelu Malinske (Milčetići), smjestio se ovaj šarmantan i potpuno adaptiran suterenski stan koji predstavlja savršenu kombinaciju privatnosti, funkcionalnosti i investicijskog potencijala.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 55.000 € na 56.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KRK, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 55.000 €
23.05.2026 - 56.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika ! KRK, Grad KRK, strogi centar. Poslovni prostor 25 m2, na 1. katu na glavnoj prometnoj ulici Stjepana Radića 1A, kompletno novo uređen. Frekventna lokacija, centar Krka. dobro za investiciju za najam ili ured. Prostor je klimatiziran, grijanje, toalet. Idealan za trgovinu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!