• GoHome Professional
nekretnine MAKARSKA prodaja roh-bau - GoHome
  • nekretnine MAKARSKA prodaja roh-bau - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAKARSKA prodaja roh-bau

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja roh-bau" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.722 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 530.690 €, 133,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S5 nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od tri spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice, wc-a, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie. Stanu pripada jedno parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 53,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S3 nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od jedne spavaće sobe, predsoblja, kupaonice, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto i ostava....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 550,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, centar, prodajemo kuću tlocrtne površine 244m2 na parceli od 482m2, s idejnim projektom za izgradnju zgrade sa 6 stanova (svaki 60m2) na parceli površine 306m2. Kuća se sastoji od prizemlja i 2 kata, ukupne neto korisne površine 550m2: -prizemlje: 2 stana roh bau-moguć raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja roh-bau'
348.000 €
560.125 €
386.540 €
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 380,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.broker.hr

Na jedinstvenoj lokaciji, na padinama planine Biokovo, svega 4 kilometra od centra Makarske, smještena je moderna novogradnja s predivnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Vila se sastoji od tri luksuzne stambene jedinice, pažljivo osmišljene za maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 265.900 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S4 nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od dvije spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te dvije loggie. Stanu pripada jedno parkirno mjesto....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 690,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se apartmanska kuća renovirana 2019. godine. Idealna prilika za one koji ovu investiciju gledaju kao ulaganje u sezonski turizam. U cijenu je uključeno i zemljište na kojemu se može izgraditi zgrada s 8 stanova kako bi povećali smještajni kapacitet i proširili ponudu. Ukupna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S1 nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od jedne spavaće sobe, predsoblja, kupaonice, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te terase na tlu. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 530.686 €, 124,34 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S5 nalazi se na drugom katu moderne stambene zgrade smještene u mirnom dijelu Makarske, u blizini mora i svih potrebnih sadržaja. Ukupne površine od 124,34 m², stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Sastoji se od predsoblja, dnevnog....