• GoHome Professional
nekretnine MAKARSKA prodaja nenamješten vrt - GoHome
  • nekretnine MAKARSKA prodaja nenamješten vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAKARSKA prodaja nenamješten vrt

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja nenamješten vrt" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.937 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 608,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s 8 apartmana u Makarskoj s koje se pruža predivan pogled na more. Predstavlja odličnu investiciju s obzirom na to da je već u funkciji uhodanog turističkog iznajmljivanja. Ukupne je površine 608 m2 (tlocrtno 244 m2),a nalazi se na parceli od 788 m2. Uz kuću je dostupno....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.330.000 €, 300,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna, moderna vila u neposrednoj blizini Makarske rivijere s pogledom na more. Smještena na 700 m2 zemljišne površine, ukupne stambene površine 300 m2 na dvije etaže. Na prvoj etaži se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba s koje se direktno izlazi na terasu na kojoj se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja nenamješten vrt'
375.000 €
Na upit
244.375 €
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Na upit, 354,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se luksuzna nova villa s bazenom i lijepim pogledom na more u Velikom Brdu iznad Makarske. Villa je odmah useljiva, ima podrum, prizemlje i kat unutrašnje površine 354 m2, a izgrađena je na zemljištu površine 1.003 m2. Podrum se sastoji od sobe za biljar, teretane, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 500,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2024.,

www.crozilla.com

Makarska, tek dovršena vila s tri stambene jedinice I bazenom u prizemlju te prekrasnim panoramskim pogledom. Vila bruto površine 500 m2 razvedena je na tri etaže. Prizemlje I polovica prvog kata pripadaju velikom I prostranom stanu s četiri spavaće sobe I tri kupaonice. Dnevni prostor,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.277.000 €, 608,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo savršenu kuću u centru Makarske s predivnim pogledom na more. Kuća se sastoji od osam apartmana, koji su već u funkciji uhodanog turističkog iznajmljivanja, i zbog toga predstavlja odličnu investiciju. Površina parcele na kojoj se nalazi: 788 m2. Ukupna površina kuće: 608....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 375.000 €, 171,70 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 400.000 €
09.08.2025 - 379.000 €
03.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m² raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m². Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 650.000 €, 120,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zapadni dio dvojne vile sa bazenom u Makarskoj pruža savršenu kombinaciju udobnosti i luksuza. U prizemlju se nalazi natkriveni predulaz, ulazni prostor, prostrana kuhinja opremljena svim potrebnim aparatima, dnevni boravak i blagovaonica idealni za druženje s obitelji i prijateljima,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Namještena apartmanska kuća 400 metara od plaže, Makarska! Nudimo u ponudi potpuno opremljenu i namještenu apartmansku kuću smještenu u zapadnom dijelu grada Makarske. Izgrađena je na parceli od 305m2, a stambena površina kuće (bez balkona i terase) iznosi 463m2. Udaljenost od plaže....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Lijepa samostojeća kuća s pogledom na more u Velikom Brdu (Makarska). Kuća je apartmanskog tipa (7 apartmana), površine 428 m2 na 3 etaže (podrum, prizemlje i 1.kat), a izgrađena je na zemljištu površine 660 m2. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman/poslovni prostor (dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri