• GoHome Professional
nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat luksuzan - GoHome
  • nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat luksuzan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, dio nove gradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na prvom katu, ovaj dom od 93.88 m2 spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.600 €, 67,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički pregled....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 376.700 €, 81,89 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije na prvom katu luksuzne novogradnje s čistim pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 81,89 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,06 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan'
868.034 €
238.212 €
271.543 €
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 400.000 €, 82,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznom komplexu sa 2 bazena i 2 jacuzzia sa dosta zelenila u okviru objekta. Stan je površine 82m2. 3 spavaće sobe. Pogled na na more. Prvi kat. namješteno. Keramika prve klase, visokokvalitetan parket, aluminijski otvori troslojni. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnoj Makarskoj okruženom kristalno čistim morem, smještenom podno planine Biokovo smjestio se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u luksuznom kompleksu u izgradnji. Stan je površine 66,17 m2. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, WC-a, open space dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 276.360 €, 64,44 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski projektiran dvosoban stan oznake S3, smješten na prvoj etaži moderne stambene zgrade u izgradnji u mirnom dijelu Makarske. Stan spaja prostranost, kvalitetu i funkcionalnost ? rijetkost na jednoj od rijetko dostupnih lokacija, idealno za obiteljski život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more