• GoHome Professional
nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat lift - GoHome
  • nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat lift

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat lift" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.865 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat lift'
502.258 €
236.000 €
376.700 €
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S4- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 78.19 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Trosoban stan S4 smješten je na 1.katu (predzadnja etaža) novogradnje. Stan se sastoji od; tri spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije kupaonice, hodnika i lođe s pogledom na more. Ukupna neto površina stana iznosi 103 m2. Uz stan ostava i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na 1.katu zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S3 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 286.590 €, 75,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj, u zapadnom djelu grada, predio "Zelenka" započeta je izgradnja manje stambene jedinice sa samo 6 stanova. Zgrada će imati lift, svaki stan će biti klimatiziran, sa led rasvjetom, a kupci mogu birati keramiku kao i rasvjetu. Udaljenost od plaže je cca.500m, a useljenje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.700 €, 67,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) se nalazi ova novogradnja. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ovaj stan se nalazi na prvom katu zgrade (u naravi drugi). stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 1S, 57,51 m s balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s liftom. Položaj stana osigurava otvorenost prostora, obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 227.424 €, 71,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u manjem stambenom objektu sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Raspoloživi su DVOSOBNI STANOVI površine 87m2 i 71m2 dostupni na visokom prizemlju, prvom i trećem katu, a sastoje se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.620 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Makar, na povišenoj lokaciji s koje se pruža pogled na more i Makarsku rivijeru, smještena je moderna novogradnja Vista Mare Residence. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, opremljena je liftom i garažnim te vanjskim parkirnim mjestima. Projekt je osmišljen....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.640 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Makarske, u naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence ? suvremena stambena zgrada koja objedinjuje moderan dizajn, visoku kvalitetu gradnje i mediteranski način života. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, povezana liftom, te uključuje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U povišenom dijelu Makarske, u mirnom naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence, moderna novogradnja koja spaja visoku kvalitetu gradnje, suvremeni dizajn i mediteranski ugođaj. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a sve etaže povezane su liftom. U podrumu....