• GoHome Professional
nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat - GoHome
  • nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MAKARSKA prodaja 1.kat

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat" pronađeno 121 nekretnina - prosječna cijena 3.860 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 351.312 €, 90,08 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Novogradnja ? Moderni dvosobni stanovi s vrtom i terasama U ponudi su moderni dvosobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji u Makarskoj. Zgrada je projektirana s naglaskom na funkcionalnost, komfor i suvremeni način stanovanja, a stanovi su idealni za cjelogodišnji boravak,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S3 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske, u okruženju koje spaja privatnost i blizinu svih važnih sadržaja. Ukupne površine od 52,95 m², stan je projektiran s naglaskom na funkcionalnost i prozračnost prostora. Sastoji se od predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 77,17 m2 dostupan na prizemlju te stan površine 78,19m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S4 nalazi se na prvom katu suvremene stambene zgrade smještene u mirnom dijelu Makarske, u okruženju koje nudi privatnost i blizinu mora. Ukupne površine 78,19 m², stan je osmišljen s naglaskom na udobnost i prostranost. Sastoji se od dvije spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 380.000 €, 800,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća na 2. etaže u turističkom mjestu Drvenik općina Gradac (udaljenost od Makarske 26 km). Kuća se sastoji od: Prizemlja koje se sastoji od: kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, ulaznog hodnika. Također u prizemlju je odvojeni apartman od 30 m2 a....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 235.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prazan stan površine 65 m², smješten na prvom katu zgrade sa sedam katova. Stan se nalazi u samom centru Makarske, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Kontakt: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.463 €, 79,35 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je komforan dvosoban stan površine 79,35 m2 u mirnom kvartu sa svim sadržajima nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Nekretnina je od mora udaljena 600 m, odnosno od centra grada 1100 m. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 301.000 €, 76,82 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA CENTAR - NOVOGRADNJA DVOSOBNI STANOVI U samom središtu grada nalaze se atraktivni dvosobni stanovi, smješteni na traženoj i izuzetno mirnoj lokaciji idealnoj za suvremen način života. Stanovi su udaljeni svega 2-3 minute lagane šetnje od rive i u blizini se nalaze osnovna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnoj Makarskoj okruženom kristalno čistim morem, smještenom podno planine Biokovo smjestio se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u luksuznom kompleksu u izgradnji. Stan je površine 66,17 m2. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, WC-a, open space dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 276.360 €, 64,44 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski projektiran dvosoban stan oznake S3, smješten na prvoj etaži moderne stambene zgrade u izgradnji u mirnom dijelu Makarske. Stan spaja prostranost, kvalitetu i funkcionalnost ? rijetkost na jednoj od rijetko dostupnih lokacija, idealno za obiteljski život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 325.000 €, 73,21 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu smješten u manjoj stambenoj zgradi sa samo osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Stan na 1. katu novogradnje s loggiom i parkingom ? Makarska Prodaje se stan na prvom katu novogradnje u Makarskoj, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, u mirnom i uređenom okruženju. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran i funkcionalan stan ukupne površine 103 m², smješten na 1. katu moderne novogradnje u Makarskoj, na izvrsnoj lokaciji iznad centra grada, s ugodnim pješačkim pristupom svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.915 €, 88,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor.Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.755 € na 377.817 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 377.817 €, 70,62 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.755 €
25.02.2026 - 377.817 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 190.000 €, 47,52 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? stan s potencijalom koji otvara više mogućnosti U mirnom dijelu Makarske, na svega desetak minuta lagane šetnje do rive, nalazi se ovaj ugodan i funkcionalan stan od 47,52 m² na prvom katu manje stambene zgrade ? idealan za život, ali i kao pametna investicija. Stan odiše....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.simicdom.com

Useljiv stan kod glavne plaže, Makarska Posredujemo u prodaji lijepog, kvalitetno opremljenog dvosobnog stana na vrlo atraktivnoj i traženoj lokaciji, samo 150m od poznatih makarskih plaža i hotela. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja ima ukupno 4 etaže i 11 stanova. Korisna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.620 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Makar, na povišenoj lokaciji s koje se pruža pogled na more i Makarsku rivijeru, smještena je moderna novogradnja Vista Mare Residence. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, opremljena je liftom i garažnim te vanjskim parkirnim mjestima. Projekt je osmišljen....