• GoHome Professional
nekretnine LOBORIKA prodaja grijanje na plin - GoHome
  • nekretnine LOBORIKA prodaja grijanje na plin - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine LOBORIKA prodaja grijanje na plin

  • Za upit "nekretnine loborika prodaja grijanje na plin" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.723 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LOBORIKA, 495.000 €, 220,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Smještena u mirnom i obiteljskom okruženju šarmantnog mjesta Loborika, ova kuća predstavlja idealan spoj udobnosti i praktičnosti. Na samo nekoliko minuta vožnje od pulske gradske vreve, pruža savršenu ravnotežu blizine gradu i mira koji svaki dom zaslužuje. Kuća je nedavno dobila....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 470.000 €, 170,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

VODNJAN, DIVŠIĆI, PRODAJA KUĆE S BAZENOM Prodaje se vila u okolici Vodnjana, zadnja u nizu, p otvorenim pogledom na prirodu i istarski krajolik. Kuća je spojena s jedne strane garažom na drugu garažu i otvorena na tri druge strane što kući daje super privatnost. Ima 170m2 te se sastoji....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 495.000 €, 220,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na periferiji Pule, u mirnom mjestu Loborika, idealnoj lokaciji za obitelji koje žele privatnost, udobnost i funkcionalan životni prostor, prodaje se ova samostojeća kuća od 220 m2 stambenog prostora. Sastoji se od dvije zasebne stambene jedinice te se proteže kroz prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine loborika prodaja grijanje na plin'
Na upit
Na upit
465.000 €
  Kuća, LOBORIKA, 728.000 €, 301,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MARČANA - ISTRA Marčana je šarmantno selo smješteno u jugoistočnom dijelu Istre, okruženo netaknutom prirodom i bogatom kulturnom baštinom. Ova općina pruža autentično iskustvo istarskog života, s kamenim kućama, vinogradima i maslinicima koji obuhvaćaju njezine pitome brežuljke.....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, LOBORIKA Savršena vila za turizam s bogatim sadržajem U ponudi nudimo savršenu nekretninu za one koji traže vilu u svrhu bavljenja turizmom Predstavljamo Vam samostojeću eksluzivnu vilu s 600 m2 stambenog prostora opremljenu vrhunskim materijalima, s vlastitom bušotinom vode....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 1.200.000 €, 220,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna vila površine 220 m, okružena prostranim zemljištem od 670 m je smještena na mirnoj lokaciji u istarskom mjestu Rakalj. Uživajte u vanjskom bazenu sa morskom vodom, opustite se u jacuzziju ili sauni, ili provedite vrijeme uz stolni tenis i pikado. Raspored prostorija: PRIZEMLJE:....