nekretnine KARLOVAC prodaja vrt - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja vrt

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja vrt" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.683 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit nekretnine KARLOVAC prodaja vrt Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivna kuća za odmor uz rijeku Utinju ? prava oaza mira, 15 minuta od Karlovca! Na prodaju je jedinstvena kuća za odmor smještena u srcu prirode, uz čistu rijeku Utinju, udaljena samo 15 minuta vožnje lokalnom cestom od Karlovca. Idealna za obiteljski život ili nastavak već uhodanog....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 214.994 €, 128,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 128 m2, Obala Ivana Trnskog Prodaje se unikatan stan u prizemlju vile u Karlovcu, NKP 128,1 m2, koji se sastoji od hodnika, WC-a, kuhinje, ostave, kupaonice, spremišta, dnevnog boravka i 3 spavaće sobe, sa prekrasnim pripadajućim vrtom i dvorištem. Stan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 214.994 €, 128,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja vrt'
200.999 €
200.999 €
420.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 83.000 € na 89.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2025 - 70.000 €
29.04.2025 - 65.000 €
09.09.2025 - 63.000 €
18.11.2025 - 83.000 €
08.03.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m² nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je obiteljska kuća smještena svega 50 m od starog grada Dubovca. Kuća se nalazi na čestici površine od 11.973 m2, te posjeduje sve potrebne dozvole (građevinsku i uporabnu). Kući pripada sjenik i vrt. Nekretnini je potrebna potpuna adaptacija, no ono što je čini izvanrednom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji u Karlovcu prodaje se kuća s tri stambene jedinice, u naravi tri stana, idealna za obitelj ili kao investicija. Na prizemlju se nalaze dva stana: dvosobni stan koji je trenutno uređen i u useljivom stanju te jednosobni stan koji je potrebno adaptirati. Svaki od....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mirnoj i atraktivnoj Skopskoj ulici, u naselju Luščić. Kuća je sačinjena od prizemlja i 2. kata koji su povezani unutarnjim drvenim stubištem. Trenutačno je prizemlje osposobljeno i uređeno kao poslovni prostor, dok su 1. i 2. uređeni za stanovanje. Ispred kuće nalazi....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Švarča, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 149.000 €
26.11.2025 - 145.000 €
18.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u srcu Karlovca, smještena u mirnom naselju Švarča, na adresi UL. DR. IVANA GRAHE. Ova očaravajuća nekretnina ima ukupnu stambenu površinu od 72 kvadratna metra, a prostire se na parceli veličine 349 + 1611 kvadratnih metara, pružajući dovoljno prostora za....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Grabrik, 280.200 €, 87,56 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada projekt Grabrik 4, ukupno 104 stambene jedinice. Posljednji stan u ponudi. Zgrada je završena i useljena. Tehnički opis: fasada izolacija 15 cm, pvc stolarija - dvoslojno izo staklo, na sjevernoj strani troslojno izo staklo, ugrađeni rekuperatori zraka, klime u dnevnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan