• GoHome Professional
nekretnine KARLOVAC prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja porasla cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.740 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • 3.kat
    • okućnica
    • adaptiran
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 23.530 € na 24.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KARLOVAC, 24.900 €, 1023,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 23.530 €
06.05.2026 - 24.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinska parcela u predgrađu Karlovca na odličnoj lokaciji, k.o. Mala Švarča 1, Naselje Logorište. Površine 1023 m2. Parcela se nalazi u S1a zoni, stambeno obiteljske zgrade, zemljište je namijenjeno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade za stanovanje. Prilaz parceli....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 370.000 € na 450.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 370.000 €
20.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, hostel 500 m2 na mirnoj lokaciji u blizini centra.Nalazi se na ograđenoj parceli od 917 m2 s 440 m2 asfaltirane okućnice za parking. Uhodan posao, trenutačno u funkciji. Prodaje se kompletno namješten.Sastoji se od 8 spavaćih soba, kuhinje, blagovaonice, 5 kupaonica, 6 WC-ova,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

U samom centru Karlovca na prodaju je funkcionalan i prostran stan površine 169m2. Impresivna kvadratura idealna je za realizaciju različitih djelatnosti (poliklinika, ortodontska ordinacija, liječničke - zdravstvene djelatnosti). Prostor se može koristiti i kao stambeni objekt budući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja porasla cijena'
130.000 €
130.000 €
209.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 83.000 € na 89.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2025 - 70.000 €
29.04.2025 - 65.000 €
09.09.2025 - 63.000 €
18.11.2025 - 83.000 €
08.03.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m² nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 165.000 € na 192.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 192.000 €, 115,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 140.000 €
26.12.2025 - 160.000 €
09.01.2026 - 165.000 €
30.03.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo prostran stan u samom centru Karlovca površine 115m2 odmah useljiv! Stan ima dvije spavaće sobe, dvije kupaone, dnevni boravak, špajzu! Odlična lokacija blizina glavnog trga i pošte! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 370.000 €
09.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Karlovca prodaje se prostran i funkcionalan prostor površine 169 m², idealan za polikliniku, ortodontsku ordinaciju, liječničke ili slične zdravstvene djelatnosti, ali i za druge poslovne namjene koje zahtijevaju više odvojenih prostorija. Također, moguće je prostor koristiti....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 100.000 € na 105.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 105.000 €, 82,58 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 0 €
26.03.2026 - 100.000 €
04.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Super prilika za kupac da ga kupi jeftino a da ga uredi po svom ukusu.Prodaje se poslovni prostor u Draškovićevoj ulici u samom centru grada, ukupne površine 81,58m2, a u naravi 102,97m2. Prostor se nalazi u uličnoj zoni, ima dva zasebna ulaza, ulazna vrata sa ulice i drugi ulaz iz....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 146.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 185.000 €, 115,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 146.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se trosoban stan površine 115 m2 u strogom centru Karlovca (Korzo), na prvom katu zgrade sa pripadajućim tavanskim prostorom od 100 m2 koje je u cijeni. Orijentacija stana je sjever-jug. Grijanje ? centralno na struju, dvije kalijeve peći, jedna rustikalna peć. Struja....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 196.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3-soban ,Tina Ujevića 6., namješten, površine 67,00 m2 ( korisne površine 70,00 m2 ). Stan se nalazi u neboderu na 3.katu (od ukupno 12 katova) i ima dva lifta (dizala.) Raspored stana; ulaz ; predprostor, hodnik, kuhinja sa blagovaonom proširena za prostor gdje je prije bila....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 350.000 € na 370.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KARLOVAC, 370.000 €, 131,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 350.000 €
26.02.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna kuća površine 131m2 u mirnom kvartu, udaljena svega 7 min vožnje od centra grada. Kuća je kompletno adaptirana prije 2 godine i nudi sve što vam je potrebno za život. Prodaje se sa svim namještajem. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja s dnevnim boravkom,....

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 169.000 € na 226.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Rakovac, 226.000 €, 113,77 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 169.000 €
22.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan komforan četverosobni stan na 1. katu, u Karlovcu. . Stan se prostire se na ukupno 113.77 kvadratnih metara stambenog prostora, što je dovoljno da zadovolji sve potrebe moderne obitelji. Ovaj stan uključuje veliki dnevni boravak, tri sobe, kuhinju s blagovaonom,....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 139.000 € na 159.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KARLOVAC, Luščić, 159.000 €, 971,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 139.000 €
05.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište Donja Švarča 85 Vlasništvo 1/1 bez tereta,zemljište uređeno,stavljen geotekstil te nasip od 50 cm. Do parcele se nalazi :kanalizacija,vodovod,struja ,plin itd. Lokacija odlična. Građevinsko zemljište, Karlovac, 971 m2.

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.