• GoHome Professional
nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja kvalitetan

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja kvalitetan" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 845 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2
    • do 800 m2
    • 800 m2 (prosječna površina)
    • barem 800 m2
    • 960 m2
  •  Po cijeni
    • do 8800 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 110 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 187.000 €, 51,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno uređen i funkcionalan stan smješten u jednom od najpoželjnijih kvartova Karlovca Novi centar. Lokacija Novi centar Ovaj kvart nudi sve što je potrebno za ugodan i praktičan život: u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, vrtići, javni prijevoz, kafići,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 47.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Drežnik, građevinsko zemljište 1000 m2.Pogodno za izgradnju obiteljskih kuća. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci u blizini zemljišta.Drežnik je dio gradske četvrti u Karlovcu. Udaljen 3 km od centra grada. Mirna lokacija.Za sva ostala pitanja....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja kvalitetan'
130.000 €
60.500 €
47.600 €
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, građevinsko zemljište 1500 m2, moguća parcelizacija i kupnja više kvadrata zemljišta.Pogodno za izgradnju obiteljskih kuća. Mirna lokacija s koje se pruža prekrasan pogled. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci u blizini zemljišta.Mala....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 36.800 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Turanj, građevinsko zemljište 1200 m2, 100 metara do rijeke Korane.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Pogodno za gradnju obiteljske kućeTuranj je gradska četvrt i naselje koje se nalazi južno od centra Karlovca,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 187.000 €, 51,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno uređen i funkcionalan stan smješten u jednom od najpoželjnijih kvartova Karlovca ? Novi centar. Lokacija ? Novi centar Ovaj kvart nudi sve što je potrebno za ugodan i praktičan život: u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, vrtići, javni prijevoz, kafići,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 94.500 €, 2100,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Borlin, građevinsko zemljište 2100 m2, odlična lokacija.Pogodno za izgradnju obiteljske kuće. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci do same parcele.Postoji mogućnost kupnje više kvadrata zemljišta.Borlin je mirno stambeno naselje, pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 70.000 €, 5631,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Jelaši, građevinsko zemljište 5631 m2 na mirnoj lokaciji. Zemljište pogodno za više objekata.Postoji mogućnost parcelizacije zemljišta ovisno o potrebama kupca.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Jelaši su naselje....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Gaza, dvosoban stan 62 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji.Grijanje na dizalicu topline s podnim grijanjem, termoizolacijska fasada, krovni pokrov crijep, PVC stolarija, podne obloge keramika i laminatProdaju se 2 stana. Jedan se nalazi u prizemlju drugi na prvom katu.Sastoji....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Borlin, 320.000 €, 142,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Borlin četverosobna kuća novogradnja 142 m2 na 2 etaže. Ograđena parcela od 580 m2.Niskoenergetska kuća A+ energetski razred, dizalica topline, 10 cm stiropor fasada i PVC antracit stolarijom. Podne obloge keramika i laminat.Sastoji se od: ulaza, predsoblja, ostave, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 258.750 €, 112,60 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Centar, trosoban prekrasan novouređeni stan - poslovni prostor od 112,6 m2 na ulazu u centar grada.Renoviran 2021. godine. Instalacije su kompletno promijenjene, nova drvena stolarija i zvučno-toplinska izolacija, centralno grijanjeSastoji se od 2 dnevna boravka, 2 kuhinje,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 40.000 €, 1122,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Turanj, građevinsko zemljište 1122 m2 na mirnoj lokaciji.Projekt za kuću 270 m2.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Turanj je gradska četvrt i naselje koje se nalazi južno od centra Karlovca, uz samu državnu cestu....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 14.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Jelaši, građevinsko zemljište 1000 m2 na mirnoj lokaciji.Dio parcele 5600 m2. Postoji mogućnost dokupa zemljišta ovisno o potrebama kupca.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Jelaši su naselje u sastavu Karlovca,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Borlin, 550.000 €, 720,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Borlin, kuća 720 m2 s poslovnim prostorom, gospodarskom zgradom i nogometnim terenom. Nalazi se na parceli od 3280 m2 od kojeg je 400 m2 asfaltiranog prilaza i parkinga.Stambeni dio, kuća 240 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 88.000 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Donja Švarča, građevinsko zemljište 800 m2, odlična lokacija.Pogodno za izgradnju obiteljske kuće. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci u blizini zemljišta.Postoji mogućnost kupnje zemljišta manje kvadrature.Donja Švarča je gradska četvrt u....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 134.875 €, 5395,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, građevinsko zemljište 5395 m2, moguća parcelizacija i kupnja manjeg dijela zemljišta.Pogodno za izgradnju obiteljskih kuća. Mirna lokacija s koje se pruža prekrasan pogled. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci u blizini zemljišta.Mala....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 52.000 €, 2822,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Jelaši, zemljište 2822 m2 s projektom za kuću 330 m2 i plaćenim komunalnim doprinosima na mirnoj lokaciji.Sastoji se od 850 m2 građevinskog zemljišta i 1975 m2 poljoprivrednog zemljišta.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 38.000 €, 1246,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Zagrad, zemljište 1249 m2 na odličnoj lokaciji.648 m2 građevinsko zemljište, 601 m2 poljoprivredno.Pogodna za izgradnju obiteljske kuće.Svi priključci su dovedeni do same parcele. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Zagrad je gradski dio Karlovca, smješten....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUŠČIĆ: KATNICA 10x10m, 3 STANA, GARAŽA, TERASA, BALKONI, CENTRALNO GR, VRTNA KUĆICA, DVORIŠTE 494 m2 Ugrađena katnica veličine 10 x 10m sa istakom dnevnog boravka čini 10 x 12 m, 3 STANA (2 x 3 s + 2 s) građena blok opekom 1975 god, kompletno RENOVIRANA poslije 2000 g sa GARAŽOM....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 122.500 €, 4700,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Drežnik, građevinsko zemljište 4700 m2.Pogodno za izgradnju više obiteljskih kuća. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Drežnik je gradsko naselje Karlovca smješteno južno od užeg gradskog središta, uz rijeku Koranu. Poznat je po mirnom, poluurbanom karakteru....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 550.000 €, 2107,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva zemljišta, a koja se nalaze u katastarskoj općini KARLOVAC II (Karlovac) : kč. broj. : 3489/2 , površina: 1438 m2 , suvlasništvo: 1/2 kč. broj.: 3489/1 , površina: 669 m2, suvlasništvo: 1/2 Zemljišta su bez tereta. Vlasništvo je čisto. Uvjerenje o status čestica....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Dubovac, građevinsko zemljište 8000 m2 s kućom s prekrasnim pogledom na grad.Okruženo zelenilom, dominira terenom što pruža privatnost i mir. Pogodno za gradnju obiteljske kuće ili poslovnog objekta.Na zemljištu se nalazi objekt za koja su plaćeni komunalni doprinosi. Svi....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Borlin, 40.000 €, 582,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 582m2 smještenog u mirnom i perspektivnom karlovačkom naselju Borlin. Parcela se nalazi na adresi Žumberačka cesta 6, na izvrsnoj lokaciji koja nudi idealan spoj privatnosti i blizine svih urbanih sadržaja potrebnih za kvalitetan....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Borlin, 78.000 €, 1151,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 1151 m2 smještenog u mirnom i perspektivnom karlovačkom naselju Borlin. Parcela se nalazi na adresi Žumberačka cesta 6, na izvrsnoj lokaciji koja nudi idealan spoj privatnosti i blizine svih urbanih sadržaja potrebnih za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Borlin, 102.000 €, 1490,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Borlin, 42.000 €, 622,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 622 m2 smještenog u mirnom i perspektivnom karlovačkom naselju Borlin. Parcela se nalazi na adresi Žumberačka cesta 6, na izvrsnoj lokaciji koja nudi idealan spoj privatnosti i blizine svih urbanih sadržaja potrebnih za kvalitetan....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!