• GoHome Professional
nekretnine KARLOVAC prodaja 2.kat - GoHome
  • nekretnine KARLOVAC prodaja 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KARLOVAC prodaja 2.kat

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja 2.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.412 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit nekretnine KARLOVAC prodaja 2.kat pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 398.000 €, 135,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja prekrasan novouređen trosoban stan u potkrovlju veličine 135 m2 korisne površine+10 m2 niže visine stropa. Stan se nalazi na vrlo poželjnoj lokaciji na drugom katu od ukupno dva kata zgrade. Orijentacija stana je sjever-jug stoga stan....

 
 
 
  Apartman, KARLOVAC, Zvijezda , 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja funkcionalan dvosoban stan u Centru na Korzu ukupne površine 82 m2 sa garažom i parkingom. Nalazi se na drugom katu zgrade. Orijentacije sjever-jug. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Apartman, KARLOVAC, Rakovac, 398.000 €, 135,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja 2.kat'
190.000 €
190.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 270.000 €, 128,48 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 128,48m2 sa spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade koja se sastoji od svega tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja osigurava mir,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Švarča, 310.000 €, 645,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji poslovnih prostora u Karlovcu, u poslovnoj zoni Mala Švarča. Prostori se nalaze u zgradi od 1. do 5. kata te zauzimaju površinu od 645,00m2. Raspoređeni su na 5 etaža na slijedeći način: 1 kat: 65 m2 2 kat: 141,44 m2 3 kat: 124,33....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com