• GoHome Professional
nekretnine Jazine prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine Jazine prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Jazine prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine jazine prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZADAR, Voštarnica, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, JAZINE 1 LIPOTICA JEDINSTVENA I VRHUNSKA LOKACIJA U ZADRU U prodaji je stambeno poslovni objekt koji se nalazi na parceli od 530 m2. Kuća prizemnica izgrađena prije 1968. godine koju je potrebno u potpunosti renovirati površine 60 m2, te zasebni poslovni prostor od 50 m2, koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bili Brig, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se ovo izuzetno atraktivno i rijetko građevinsko zemljište ukupne površine 530m2 sa starom kućom i poslovnim prostorom u širem centru grada Zadra. Parcela se nalazi na samo 100 metara od najpoznatije zadarske uvale - Jazine, od užeg centra grada udaljena je svega 1km, a isto....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 492.000 €, 123,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.crozilla.com

Cijena: 492.000 € Površina: 123,16 m2 Cijena po m2: cca 3.995 €/m2 PRODAJA ILI ZAMJENA - Stan ? Jazine, Zadar Na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u poznatoj zadarskoj zgradi Ljepotica, u ponudi je prostran stan smješten na prvom katu s otvorenim pogledom na uvalu Jazine....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bili Brig, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 558.000 €, 558,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, izvrsna pozicija!!! Zadar - Jazine OPIS NEKRETNINE: Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. 16 m širine * 35 m dužine. Svi priključci uz parcelu. Izvrsna pozicija!! Blizina kolodvora, trgovinskih centara, plaže, škole,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 389.000 €, 88,87 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Za ozbiljnog i financijski spremnog kupca tražimo stan površine oko 45 m2 na području Jazina, Višnjika ili Bulevara. - Poželjno prizemlje s vrtom ili prvi kat - Stan treba biti u useljivom stanju - Prednost mirnije lokacije i urednog vlasništva Vlasnici koji razmišljaju o prodaji....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u atraktivnom dijelu Zadra, na Jazinama, u neposrednoj blizini Galerije. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život ? škole, vrtića, ambulante, trgovina i ostale infrastrukture dostupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 5.000.000 €, 5182,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine jazine prodaja (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!