• GoHome Professional
nekretnine JABLANOVEC prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine JABLANOVEC prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine JABLANOVEC prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine jablanovec prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 69.000 € na 59.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JABLANOVEC, 59.000 €, 110,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 86.000 €
24.12.2025 - 79.000 €
07.03.2026 - 74.000 €
28.03.2026 - 69.000 €
29.04.2026 - 59.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja samostojeću kuću 110 m2 u Jablanovcu, Zaprešić na par kilometara od Zagreba. Sastoji se od prizemlja sa dvije prostorije i toaletom površine 38 m2. Na prvom katu ukupne površine 71,30 m2 se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica te dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, JABLANOVEC, 340.000 €, 105,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina koja nudi potpunu izolaciju i mir u prirodi, a istovremeno vrhunsku povezanost i svu potrebnu infrastrukturu. Smještena unutar Parka prirode Medvednica, ova kuća pruža životni standard koji je prava rijetkost na tržištu. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 176.605 € na 160.550 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JABLANOVEC, 160.550 €, 3211,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 224.770 €
25.11.2025 - 176.605 €
07.03.2026 - 160.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno zemljište površine 3.211 m² u mirnom dijelu Jablanovca, na području Grada Zaprešića. Zemljište se nalazi u zoni mješovite namjene (pretežito stambene), s mogućnošću gradnje stambenih i pratećih objekata. Sva infrastruktura (voda, struja, plin, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, JABLANOVEC, 380.000 €, 166,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja direktno od vlasnika. Molimo agencije da poštuju našu odluku o samostalnom vođenju prodaje. Prekrasna obiteljska kuća od ručno guljenih trupaca nalazi se u mjestu Jablanovec, u okolici Zaprešića. Na kraju asfaltirane slijepe ulice, od glavne je prometnice (Stubička ulica)....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 500.000 €, 7111,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA!!! Prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 7111 m², nalazi se u neposrednoj blizini čvorišta Zaprešić Krapina uz obilaznicu A2, a sastoji se od dvije katastarske čestice površine 6.647 m² i 464 m². Zemljište ima neposredan pristup s županijske prometnice sa jedne strane....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 3.000 €, 5424,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STARA ŠUMA,PRETEŽITO ZASTUPLJENA BUKVA! Šuma više od 80 godina stara se nalazi u Jablanovcu podno Sljemena. Vrlo malo je bila exploatirana, tako da u njoj ima kvalitetne drvene mase. U šumi je pretežito zastupljena Bukva sa 80%, Hrast 10%, dok na Jelu,divlju trešnju i ostalo otpada....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 290.000 €, 6388,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u neposrednoj blizini Zaprešića,u Bistranskom Podgorju. Zemljište se prostire na 6388 m2. Duljina zemljišta je cca 123m. Širina je cca 28m. Papiri su čisti,tereta nema. Za usluge posredovanja kupac plaća agencijsku naknadu od 1,5% + PDV Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 137.000 €, 2282,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo Građevinsko zemljište u Jablanovcu (2.282 m²) ? Mir, šuma i potpuna infrastruktura, atraktivno zemljište površine 2.282 m² smješteno na idealnoj lokaciji u Jablanovcu, u I. odvojku Stjepana Radića. Parcela se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici, što osigurava maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 15.000 €, 5700,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE ! PLODNA ZEMLJA ZA VIŠE KULTURA DO PARCELE VODI JAVNI PUT! cca 650m DO ASFALTA! RAVNICA SA OTVORENIM POGLEDOM NA MEDVEDNICU! Zemljište uz javni put. Nalazi se svega 650 m od ceste koja vodi do centra Jablanovca. Zemljište je površine 5700m2 Širina parcele....

 
 
 
  Zemljište, JABLANOVEC, 2.900 €, 2878,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UZ SAM RUB GRAĐEVINSKE ZONE, U ŠUMI! SVEGA 8km DO ZAPADNOG DJELA GRADA ZAGREBA! Zemljište je površine 2878m2 Širina parcele je 16m,a u dužinu ide cca 160m Pružanje parcele je ZAPAD-ISTOK Parcela je idealna za nekog avanturist, tko želi pobjeći od gradske gužve. Teren je u brijegu.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine jablanovec prodaja (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.