• GoHome Professional
nekretnine GRADAC prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine GRADAC prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GRADAC prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.143 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosječna površina)
    • barem 400 m2
    • 470 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 720.000 € na 600.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 600.000 €, 395,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 720.000 €
27.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo prostrane i izvrsno održavane kuće koja je smještena na vrlo mirnoj lokaciji južne Makarske rivijere. Kuća se proteže etažama prizemlja te prvog i drugog kata, a površina joj je 395 m2. U prizemlju je smješten studio apartman. Prvi i drugi kat....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 720.000 € na 600.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 600.000 €, 395,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 720.000 €
27.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 105.000 € na 99.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 105.000 €
22.04.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u Karlovcu, u Sisačkoj ulici (naselje Gradac). Nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada (svega 10-ak minuta vožnje). Osnovne informacije: Stambena površina: 80 m² Pomoćni objekti: 117 m²....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja pala cijena'
195.966 €
195.966 €
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 206.280 €
22.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s pogledom na more novogradnja, Drvenik Na prodaju jednosoban apartman u novogradnji u Drveniku, u moderno projektiranoj stambenoj zgradi s ukupno 16 stanova. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata (Po + P + 3K) te se gradi prema najvišim standardima gradnje.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 206.280 €
21.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr