• GoHome Professional
nekretnine GRADAC prodaja okućnica - GoHome
  • nekretnine GRADAC prodaja okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GRADAC prodaja okućnica

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja okućnica" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.643 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GRADAC, 1.350.000 €, 700,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s apartmanima i restoranom investicijska prilika u Drveniku, Makarska rivijera Na prodaju je višekatni objekt u Drveniku, jednom od najljepših mjesta Makarske rivijere bisera Jadrana. Smješten u drugom redu do mora, samo 50 metara od prekrasne šljunčane plaže i kristalno čistog....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi na 1. katu manje apartmanske kuće. Površina ovog stana je 56,31m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom te dviju terasa: nenatkrivene i natkrivene, a obje pružaju prekrasan pogled na more....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja okućnica'
239.000 €
380.000 €
230.000 €
  Kuća, GRADAC, 882.000 €, 561,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Elegantnog pročelja s balkonima koji gledaju na more, ova vila neto površine 500,70 četvornih metara, impresivno je arhitektonsko rješenje koje se sastoji od šest stanova i čak 22 sobe. Smještena uz samo more, koje je na udaljenosti od 200 metara, donosi Vam intimnu atmosferu, lijepo....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 380.000 €, 250,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantne apartmanske kuće koja se nalazi na fantastičnoj lokaciji nekoliko koraka od mora u mirnom mjestu na Makarskoj Rivijeri. Stambena je površina kuće 250m2. Kuća se sastoji od dva odvojena stana te se prostire etažama prizemlja i prvog kata. Stan u....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 296.000 €, 114,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog stana u apartmanskoj kući koja se nalazi malo više od 100m od mora. Apartman se sastoji od četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, vrlo šarmantnog i ugodnog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, odvojenog toaleta te dva spremišta. Posebna je....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.520.000 €, 349,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2024.,

www.crozilla.com

Gradac, Makarska rivijeraProdaje se projekt za villu u s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 190.000 €, 56,31 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2023.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 296.000 €, 114,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2023.,

www.simicdom.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.250.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2024 - 1.100.000 €
17.06.2025 - 1.200.000 €
23.05.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2024.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 239.000 €, 118,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Brist, Makarska rivijera ? Video u prilogu Google maps lokacija ???? https://maps.app.goo.gl/AfSbH1pN6KGAp1zY9 Prodaje se prekrasna kuća s dva potpuno namještena dvosobna apartmana i pogledom na more u mjestu Brist. Sastoji se od prizemlja i kata, ukupne brutto stambene površine 118,15....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera google maps lokacija https://goo.gl/maps/mxfqsjxRt8ZjAEsz9 detaljno na opusnekretnine.hr - upisati na tražilici Gradac Prodaje se kuća u mjestu Gradac, Makarska rivijera. 3 potpuno renovirana stana/apartmana po 65 m2, predivan pogled, kuća na kat sa okućnicom,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 296.000 €, 114,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u gradu Karlovcu. Smještena u mirnoj ulici, ova nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada - tek 10ak minuta vožnje. Kuća je stambene površine od 80 m2, a pomoćni objekti čine 117m2 (garaže....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 435.000 €, 200,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera -Izvrsna investicijska prilika - Turistički potencijal Prodaje se kuća cca 200 m2 u mjestu Gradac, Makarska rivijera. U kući su smještena 3 potpuno renovirana stana / apartmana po 65 m2. Predivan pogled na more, prostran parking i dvorište. U blizini magistrale....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 420.000 €, 205,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Samostojeća kuća s 4 potpuno opremljena apartmana ? Podaca, Makarska rivijera U ponudi imamo atraktivnu nekretninu smještenu u mirnom dijelu Podace, svega 5 minuta laganog hoda do prekrasne šljunčane plaže. Riječ je o samostojećoj kući površine 204 m², na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 239.000 €, 118,15 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Brist, Makarska rivijera - Video u prilogu Prodaje se prekrasna kuća s dva potpuno namještena dvosobna apartmana i pogledom na more u mjestu Brist. Sastoji se od prizemlja i kata, ukupne brutto stambene površine 118,15 m2. Ima prostranu okućnicu, ukupna površina parcele je 200 m2.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 105.000 € na 99.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 105.000 €
22.04.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u Karlovcu, u Sisačkoj ulici (naselje Gradac). Nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada (svega 10-ak minuta vožnje). Osnovne informacije: Stambena površina: 80 m² Pomoćni objekti: 117 m²....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 314,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera Prodaje se urbana villa s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!