• GoHome Professional
nekretnine GRADAC prodaja balkon - GoHome
  • nekretnine GRADAC prodaja balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GRADAC prodaja balkon

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja balkon" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.250 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • samostojeća
    • prizemlje
    • 1.kat
    • atraktivno
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.520.000 €, 349,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2024.,

www.indomio.hr

Gradac, Makarska rivijeraProdaje se projekt za villu u s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 882.000 €, 561,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Elegantnog pročelja s balkonima koji gledaju na more, ova vila neto površine 500,70 četvornih metara, impresivno je arhitektonsko rješenje koje se sastoji od šest stanova i čak 22 sobe. Smještena uz samo more, koje je na udaljenosti od 200 metara, donosi Vam intimnu atmosferu, lijepo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja balkon'
1.600.000 €
1.200.000 €
1.600.000 €
  Apartman, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.250.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2024 - 1.100.000 €
17.06.2025 - 1.200.000 €
23.05.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2024.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 268.200 €, 75,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne novogradnje u mirnom Drveniku na Makarskoj rivijeri. Riječ je o manjoj zgradi s ukupno šest stanova (dva na svakom katu prvi, drugi, treći). Stan S2 je smješten na prvom katu. Površina stana je 74,50m2 te se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Drveniku, manjem turističkom mjestu, udaljenom 20 km južno od Makarske, gradi se zgrada koja je udaljena samo 100m od mora. Svi stanovi će biti klimatizirani, imati će električne rolete, podno grijanje u kupaonicama i balkon sa pogledom na more. Zgrada će imati 2 lifta, garažna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.350.000 €, 700,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s apartmanima i restoranom investicijska prilika u Drveniku, Makarska rivijera Na prodaju je višekatni objekt u Drveniku, jednom od najljepših mjesta Makarske rivijere bisera Jadrana. Smješten u drugom redu do mora, samo 50 metara od prekrasne šljunčane plaže i kristalno čistog....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Poslovni prostor, GRADAC, 2.200.000 €, 613,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Jedinstvena ponuda na Makarskoj rivijeri. Pansion je smješten u slikovitom mjestu Gradac, neposredno uz prekrasnu šljunčanu plažu, pružajući gostima izravan pristup Jadranskom moru. Objekt se nalazi u blizini centra mjesta, omogućujući jednostavan pristup lokalnim sadržajima poput....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera google maps lokacija https://goo.gl/maps/mxfqsjxRt8ZjAEsz9 detaljno na opusnekretnine.hr - upisati na tražilici Gradac Prodaje se kuća u mjestu Gradac, Makarska rivijera. 3 potpuno renovirana stana/apartmana po 65 m2, predivan pogled, kuća na kat sa okućnicom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRADAC, 2.540.000 €, 1552,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska rivijera - hotel / vrhunska investicijska prilika! Predstavljamo vam iznimnu investicijsku priliku obiteljski hotel s dugogodišnjim, uhodanim poslovanjem smješten u mirnom priobalnom mjestu na Makarskoj rivijeri, svega nekoliko minuta hoda od predivne šljunčane plaže i svih....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 435.000 €, 200,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera -Izvrsna investicijska prilika - Turistički potencijal Prodaje se kuća cca 200 m2 u mjestu Gradac, Makarska rivijera. U kući su smještena 3 potpuno renovirana stana / apartmana po 65 m2. Predivan pogled na more, prostran parking i dvorište. U blizini magistrale....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 420.000 €, 205,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Samostojeća kuća s 4 potpuno opremljena apartmana ? Podaca, Makarska rivijera U ponudi imamo atraktivnu nekretninu smještenu u mirnom dijelu Podace, svega 5 minuta laganog hoda do prekrasne šljunčane plaže. Riječ je o samostojećoj kući površine 204 m², na zemljištu od....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 310.000 €, 260,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-GRADAC, Makarska rivijera - Konačno na tržištu ? nakon tri godine uspješno rješenog vlasništva - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u Gradcu, koja objedinjuje privatnost, potencijal i otvoreni pogled na more koji će zauvijek ostati....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 650.000 €, 613,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na približno 150 metara od mora i prekrasne šljunčane plaže u Podaci, s 12 apartmana za iznajmljivanje, ova je nekretnina vrlo zanimljiva.Ova poprilično velika apartmanska kuća od 613 m2, izgrađena je na parceli od 312 m2, ima 12 apartmana za najam na tri etaže - četiri....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 289,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DALMACIJA, PODACA - Luksuzna vila s otvorenim pogledom na more Na jadranskoj magistrali, između Makarske i Ploča smjestilo se malo, ali turističko mjesto po imenu Podaca. Vila se nalazi na Makarskoj rivijeri, inače poznatoj po brojnim priobalnim mjestima koje krase prelijepe šljunčane....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s otvorenim pogledom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stanovi S201, S301 i S401 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu vile. Površine....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com