• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa s garažom - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa s garažom

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja terasa s garažom" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.060 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MRKOPALJ - idilična drvena kuća u srcu Gorskog Kotara U srcu slikovitog Mrkoplja, smještena na sunčanoj padini, nalazi se idilična drvena kuća izrađena od visokokvalitetnih materijala, koju slobodno možemo nazvati čarobnim nordijskim remek-djelom. Svojim šarmantnim izgledom i elegancijom,....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

MRKOPALJ, u ponudu smo dobili gorsku drvenu kuću s lijepim pogledom na prirodu i skijalište površine 150 m2, koja se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. U suterenu su smješteni konoba, kupaonica, kotlovnica i spremište. U prizemlju su smještene dvije spavaće sobe, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU ? PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku ? roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja terasa s garažom'
443.000 €
550.000 €
160.000 €
  Kuća, RAVNA GORA, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici u samom centru Ravne Gore smjestila se ova kuća. Kuća se sastoji od suterna u kojem se nalazi podrum i drvarnica te na prvom katu kuhinja sa boravkom i kupaonicom. Unutarnjim stepenicama stižemo u dvije spavače sobe i terasom sa predivnim pogledom. Tu je i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema vlastitim....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 271.000 € na 298.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PREZID, 298.000 €, 131,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 271.000 €
01.03.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI Imamo prekrasnu kuću s dva apartmana koja uključuju zatvorenu garažu s automatskim podizanjem vrata, smještena na Južnom dijelu Vira Prezida. Udaljenost od Plaže je 200m. S Dva apartmana ova kuća pruža fleksibilnost i privatnost za više obitelji ili gostiju. Svaki apartman....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 995.000 €, 240,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Male Polane. Dio vikend naselja koje se proteže na planinskoj visoravni podno Petehovca, na nadmorskoj visini od 930 metara. Mir i netaknuta priroda svega 6 km od užurbane svakodnevice. Prekrasni krajobrazi, označene pješačke i biciklističke staze. Prodaje se 8843 m2 građevinskog....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je obnovljena i uređena kuća stambene površine 90 m2 na okućnici od cca 250 m2. OPIS: ulazni hodnik, kupaona kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom na katu 2 spavaće sobe vlastiti ulaz u ograđeno dvorište sa dvorišnom kućicom i natkrivenom terasom garaža , parking za....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD NA KUPI, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 265.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću ? idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr