• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa atraktivno - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja terasa atraktivno

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja terasa atraktivno" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.497 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MRKOPALJ, 315.000 €, 330,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna novogranja apartmanske kuće koja se nalazi se u Mrkoplju s pogledom na skijalište Čelimbašu. Kuća je na obronku tako da je i pogled "iznad svih". Kuća je podijeljena na suteren (konobu) prizemlje i prvi kat. Glavni ulaz je na prizemlju, no može se ući i kroz konobu gdje....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 385.000 €, 124,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

GORSKI KOTAR, FUŽINE - vrhunska drvena kuća 124m2 u neposrednoj blizini jezera + okoliš 400m2. Posredujemo pri prodaji ove unikatne novogradnje - kuća izrađena kompletno od strojno obrađenih trupaca/oblica, promjera 23cm. Kuća se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji u Fužinama, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 199.000 €, 166,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Fužine ? uz rijeku, u samom centru mjesta Na prodaju je potpuno obnovljena, šarmantno uređena kuća smještena na izvanrednoj lokaciji ? neposredno uz rijeku, a istovremeno u strogom centru Fužina. Rijetka prilika koja spaja prirodu, privatnost i potpunu praktičnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja terasa atraktivno'
597.000 €
315.000 €
675.000 €
  Kuća, DELNICE, 370.000 €, 225,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

GORSKI KOTAR, DELNICE - projekt s 3 kuće za turizam Nedaleko samog centra Delnica, okruženo prirodom, šumom i svježim zrakom a na minutu od izlaza s autoputa, prodajemo ovaj mali turistički kompleks kojeg čine tri zasebne kuće koje su funkcionalna i atraktivna cjelina za turizam,....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 390.000 €, 170,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

FUŽINE ? LUKSUZNA ADAPTIRANA DVOJNA KUĆA S WELLNESSOM I POGLEDOM NA JEZERO U jednoj od najpoželjnijih lokacija Gorskog kotara, u neposrednoj blizini centra Fužina te s očaravajućim pogledom na jezero, smještena je ova elegantno adaptirana moderna dvojna kuća koja spaja luksuz, privatnost....

 
 
 
  Apartman, FUŽINE, 385.000 €, 124,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Poslovni prostor, KRALJEV VRH, 2.890.000 €, 892,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ekskluzivno imanje s raskošnim wedding resortom smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kraljevog Vrha na 10.000 m2 površine, svega 30 km od Zagreba Ovaj resort se sastoji od: - wedding kompleksa : svečane dvorane površine cca 600 m2 (može primiti do 400 gostiju)....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrana i useljiva kuća u slikovitom selu Lukovdol, smještena u Gorskom kotaru, u mirnom i prirodom okruženom ambijentu. Objekt je građen 1968. godine na temeljima starije građevine, a tijekom godina je više puta adaptiran i dograđivan. Ukupna korisna stambena površina....

 
 
 
  Apartman, FUŽINE, 675.000 €, 135,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

GORSKI KOTAR, FUŽINE - Kuća za odmor U prodaju smo dobili predivnu kuću za odmor sa tri spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom i dvije kupaone. Tu je i dio za SPA opuštanje koje sadrži hidromasažnu kadu i saunu, a u dvorištu je terasa sa roštiljom. U prizemlju su dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Postoje nekretnine koje se kupuju ? i one koje se nasljeđuju kroz vrijednost. Ova planinska rezidencija u mirnom dijelu Mrkopalj pripada upravo toj drugoj kategoriji. Riječ je o suvremenom chaletu građenom u Honka fusion stilu, izvedenom od emajliranih trupaca spororastućeg sibirskog....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 199.000 €, 115,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U centru Fužina, na korak do svih sadržaja imamo odlično uređenu kuću. Pripremljena za jedan ili dva apartmana, sa skrivenim vrtom i terasom oduševit će vas. Potpuno spremna za sve što ste si željeli. Ne vrijedi gledati slike, treba je doživjeti ! 091 125 07 70 Gordana Horvat Ilić....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRESIKA, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor ? ugostiteljski lokal na izuzetnoj lokaciji u samom centru starog grada Labina, Trg maršala Tita. Lokal se nalazi na frekventnoj poziciji s velikim izlogom, idealan za kafić, wine bar, gelateriju ili sličnu turističku djelatnost. Osnovne informacije: površina....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 420.000 €, 124,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem novogradnju: Prekrasna kuća od trupaca u Fužinama Ponosno nudimo na prodaju prekrasnu novogradnju - kuću izrađenu kompletno od strojno obrađenih trupaca/oblica, promjera 23 cm. Ova jedinstvena kuća nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u vikend naselju Vrelo u Fužinama,....

 
 
 
  Kuća, PREZID, 999.000 €, 322,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

VIR ? PREZIDA | Ekskluzivna dvojna vila s bazenom samo 100 m od mora U mirnom i prestižnom dijelu Prezidi na otoku Viru, nudi se moderna dvojna vila od 322 m²(neto površina vile je 223 m²) smještena na prostranoj parceli od 440 m². Ova vila savršen je spoj luksuza, udobnosti i vrhunske....

 
 
 
  Apartman, MRKOPALJ, 597.000 €, 300,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepa goranska kuća smještena u samom srcu Gorskog kotara, u mjestu Mrkopalj, na prostranoj parceli od 2000 m². Objekt nudi više stambenih jedinica raspoređenih kroz prizemlje i visoko potkrovlje, idealnih za obiteljski život, iznajmljivanje ili turističku djelatnost.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com