• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja s garažom pala cij - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja s garažom pala cij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja s garažom pala cijena

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja s garažom pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.203 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 68.000 € na 59.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVSKO, 59.000 €, 52,14 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 88.800 €
06.11.2025 - 68.000 €
11.04.2026 - 59.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan smješten u prizemlju. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, izbe, nužnika (WC) i hodnika. Stanu pripadaju dvije pomoćne zgrade: garaža površine 13,05 m² te ljetna kuhinja površine 15,82 m², drvene konstrukcije, naslonjena na gospodarsku zgradu, s jednostrešnim krovom od lima. Nekretnina....

 
 
 
 
-33%

Promjena cijene sa 88.088 € na 59.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVSKO, 59.000 €, 52,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 88.088 €
18.04.2026 - 59.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U prizemlju stambene zgrade, trenutno useljiv stan površine 52 m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, ostave, dnevnog boravka i spavaće sobe. Stanu pripada i drvarnica te podrumski dio. Zgrada je smještena u mirnom dijelu Moravica, nedaleko centra mjesta,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD NA KUPI, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 265.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću ? idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja s garažom pala cijena'
60.000 €
60.000 €
60.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 68.000 € na 60.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVSKO, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 68.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

GORSKI KOTAR, MORAVICE - dvosobni stan s garažom i okućnicom Otkrijte savršenstvo mirnog života ili idiličnog vikend-odmora u ovom šarmantnom dvosobnom stanu smještenom u prizemlju zgrade sa samo četiri stana, u mirnom mjestu u srcu Gorskog kotara. Stan se prostire na 52,14 m genijalno....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 68.000 € na 60.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVSKO, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 68.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 68.000 € na 60.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MORAVICE, 60.000 €, 52,14 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 68.000 €
12.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

GORSKI KOTAR, MORAVICE - dvosobni stan s garažom i okućnicom Otkrijte savršenstvo mirnog života ili idiličnog vikend-odmora u ovom šarmantnom dvosobnom stanu smještenom u prizemlju zgrade sa samo četiri stana, u mirnom mjestu u srcu Gorskog kotara. Stan se prostire na 52,14 m² genijalno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more