• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja održavan - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja održavan

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja održavan" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 1.733 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 1.kat
    • kvalitetan
    • adaptiran
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ČABAR, 180.000 €, 176,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Okolica Gerova, prodaje se kuća sa dva gospodarska objekta , velikom okućnicom i zemljištem od 12818 m. U prizemlju kuće je kuhinja sa blagovaonom, jedna soba, spremište, hodnik i kupaonica. Na katu su tri sobe, hodnik, kuhinja i WC. Sve je u vrlo dobrom stanju, održavano i useljivo....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

GROBNIK, LUKEŽI - Potpuno renovirana dvojna kuća s okućnicom, garažom U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Grobnika, u naselju Lukeži, prodaje se potpuno renovirana dvojna kuća površine 90 m2, smještena na uređenoj okućnici od cca 250 m2, idealna za miran obiteljski život ili bijeg....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stara Sušica se nalazi u Gorskom kotaru, na području Općine Ravna Gora. Smještena je 5 km istočno od Ravne Gore. Okružena je brdima, šumama i livadama. Kuća se nalazi na 755 mnm. Samostojeća autohtona kuća, koja je u potpunosti obnovljena i adaptirana u periodu 2008 .- 2015. god.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja održavan'
290.000 €
239.000 €
266.000 €
  Kuća, VRBOVSKO, 89.000 €, 156,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMOSTOJEĆA KUĆA OD 156m2 SA DVA DVOETAŽNA STANA 3S+DB ILI MOGU BITI ČETIRI MANJA 1SKL STANA. IDEALNO ZA TURISTIČKI NAJAM. MIRNA I TIHA LOKACIJA. VRLO UREDNO I ODRŽAVANO. ODVOJENI SATOVI ZA STRUJU I VODU. U PRIZEMLJU ZAJEDNIČKI ULAZ ZA SVAKI DVOETAŽNI STAN A ZASEBNE ULAZE IMAJU ZA....

 
 
 
  Apartman, DELNICE, 160.000 €, 168,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kompletno uređen stan u Delnicama ? idealno za mladu obitelj! Na prodaju je stan u kući u Delnicama s urednim vlasništvom. Stan se nalazi na prvom katu, a ukupno su u kući dva stana. Postoji mogućnost i zamjene za nekretninu, po mogućnosti na moru. Osnovne značajke stana:....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 168.000 €, 150,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu samostojeću kuću u samom centru Vrbovskog. Smještena je uz asfaltiranu cestu na svega par minuta od centra i svih potrebnih sadržaja potrebnih za život. Želite dom koji pruža mir, privatnost i udobnost, ali i neposrednu blizinu gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Kuća, GEROVO, 180.000 €, 176,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Okolica Gerova, prodaje se kuća sa dva gospodarska objekta , velikom okućnicom i zemljištem od 12818 m². U prizemlju kuće je kuhinja sa blagovaonom, jedna soba, spremište, hodnik i kupaonica. Na katu su tri sobe, hodnik, kuhinja i WC. Sve je u vrlo dobrom stanju, održavano i useljivo....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 266.000 €, 90,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GROBNIK, LUKEŽI - Potpuno renovirana dvojna kuća s okućnicom, garažom U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Grobnika, u naselju Lukeži, prodaje se potpuno renovirana dvojna kuća površine 90 m², smještena na uređenoj okućnici od cca 250 m², idealna za miran obiteljski život ili bijeg....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 457.000 € na 390.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 390.000 €, 146,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 509.000 €
11.03.2026 - 457.000 €
21.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se vrhunski uređena kuća na dvije etaže, povezana liftom, koncipirana kao dva odvojena stana koja mogu funkcionirati kao jedna cjelina. Idealno rješenje za veću obitelj, dvije generacije ili kao investicija za turistički najam. Osnovne karakteristike: Dvije etaže povezane....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

GORSKI KOTAR, DELNICE - obiteljska oaza u srcu Delnica: stan s dušom kuće i čarobnim vrtom! Tražite li nekretninu koja spaja prostranost modernog doma i intimu vlastite okućnice, ovaj dragulj u mirnom dijelu Delnica je odgovor na vaše želje. Na 140 m² pažljivo osmišljenog stambenog....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

FUŽINE ? KUĆA S POGLEDOM NA JEZERO I TERASOM ZA UŽIVANJE Na prodaju je šarmantna dvojna kuća na izvrsnoj lokaciji, svega nekoliko minuta hoda od samog centra Fužina, s otvorenim pogledom na jezero. Idealna je za odmor, obiteljski život ili kao investicija u turistički najam. OPIS....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 160.000 €, 168,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MORAVIČKA SELA, 485.000 €, 250,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja kvalitetno građenu i izuzetno dobro održavanu kuću za odmor kategoriziranu s 4*, smještenu u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Gorskog kotara, u bližoj okolici Brod Moravica. Kuća se nalazi na parceli površine cca 1.000 m², dok ukupna stambena površina iznosi približno....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 320.000 €, 304,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prekrasnoj dolini Kupe, na rubu sela smještena je ova luksuzna nekretnina, u originalu kamena kuća iz 1885.g. kompletno obnovljena 2010. godine, kombinacijom tradicionalnih i modernih materijala. Krov i krovni prozori su izmijenjeni ove godine. Renovirana je prirodnim materijalima....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 485.000 €, 250,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja kvalitetno građenu i izuzetno dobro održavanu kuću za odmor kategoriziranu s 4*, smještenu u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Gorskog kotara, u bližoj okolici Brod Moravica. Kuća se nalazi na parceli površine cca 1.000 m, dok ukupna stambena površina iznosi približno....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute prirode Kupske doline, u mjestu Turke, nalazi se ova šarmantna kuća s veličanstvenim dvorištem. Okružena zelenilom i smještena svega 100 metara od rijeke Kupe, ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za miran obiteljski život, vikend bijeg ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 266.000 €, 90,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

GROBNIK, LUKEŽI - Potpuno renovirana dvojna kuća s okućnicom, garažom U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Grobnika, u naselju Lukeži, prodaje se potpuno renovirana dvojna kuća površine 90 m, smještena na uređenoj okućnici od cca 250 m, idealna za miran obiteljski život ili bijeg....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 215.000 €, 160,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 225.000 €
18.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptirana, uredna i namještena kuća ? potpuno spremna za useljenje. Smještena je tik uz sanjkalište, što je čini izvrsnom za turistički najam, ali ujedno je i savršen odabir za obiteljski život ili kao ugodna vikendica. Lokacija je prometno iznimno dobro povezana.....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 160.000 €, 168,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 290.000 €, 208,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GORSKI KOTAR, MRKOPALJ - Potpuno namještena kuća za odmor U blizini Mrkoplja, okružena šumom i prirodom, nalazi se ova samostojeća kuća za odmor ukupne površine 208 m². Smještena na parceli od 591 m², ova nekretnina nudi praktičan raspored prostora, dobru opremljenost za cjelogodišnje....

 
 
 
  Kuća, BROD NA KUPI, 149.000 €, 25,00 m2 cca 5960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U skrivenom kutku sela, u blizini Broda na Kupi, nalazi se održavano i ograđeno građevinsko zemljište površine 1417 m2 sa širinom od 20 metara. Na zemljištu je izgrađena mala, useljiva vikendica tlocrtne površine 35 m2 s vanjskom pečenjarom i natkrivenom terasom. Vikendica ima priključak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com