• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja neuređen - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja neuređen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja neuređen

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja neuređen" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 985 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 68000 eura
    • do 86000 eura (prosječna cijena)
    • do 100000 eura
    • do 860 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BROD MORAVICE, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Stara, kamena kuća, tlocrtne površine 70 m2, smještena na 580 metara nadmorske visine i zemljištu ukupne površine 1851 m2 od čega se cca 1100 m2 nalazi u građevinskoj zoni. Visoko prizemlje sastoji se od hodnika, veće i manje sobe, kuhinje sa blagovaonicom, ostave te drvenog ganka....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 343.000 €, 158,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću površine 158 m2 u Podhumu. U prizemlju kuće nalazi se neuređen prostor koji je predviđen za jedan stan - trenutno u roh-bau fazi. Na prvome katu kuće nalazi se 2S+DB stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u mjestu Vrbovskom, površine 250 m2 stambenog prostora s okućnicom od 750 m2. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja, te ima dva balkona, veliku terasu i garažu. Okućnica je uređena i ograđena. Suteren je trenutno neuređen, služi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja neuređen'
85.000 €
198.000 €
363.000 €
  Apartman, BELO SELO, 62.000 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se etaža kuće, površine 58 m2. Ista se nalazi na samo 3 minute od priključka na auto cestu te ima lijepu veliku okućnicu. Sam prostor je neuređen ali uz malo truda i volje vaš stan može biti prekrasan. Postoji mogućnost prodaje cijele kuće U ponudi samo kod nas .

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 160.000 €, 156,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Gorski kotar - Na prodaju je samostojeća kuća koja se nalazi u šumskom okruženju, u blizini NP Risnjak i izvora rijeke Kupe. Kuća je uređena u autohtonom stilu, a sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi neuređeni prostor s kaminom, sauna te spremište s tankom....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U srcu netaknute prirode Kupske doline, u mjestu Turke, nalazi se ova šarmantna kuća s veličanstvenim dvorištem. Okružena zelenilom i smještena svega 100 metara od rijeke Kupe, ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za miran obiteljski život, vikend bijeg ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 68.000 €, 200,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu Vrbovskog, daleko od gradske vreve, smještena je samostojeća kuća ukupne površine 200m², raspoređena na tri etaže: prizemlje, kat i visoko potkrovlje. Kuća je uvučena od glavne ceste, okružena zelenilom i ravnim terenom koji se prostire i iza kuće, pružajući osjećaj....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 94.000 €, 300,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća nedaleko od središta Brod Moravica, površine 300 m2. Kuća se sastoji od suterena, kata i visokog potkrovlja. U suterenu je smještena garaža i neuređen stan, koji se sastoji od kuhinje, kupatila, dvije sobe i hodnika. Na katu je smješten uređen stan koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja kuću smještenu u srcu prirode, u okolici Grada Čabra. Ova samostojeća kuća površine 70 m smještena je na parceli od 3300 m, okružena šumom i prirodnim ljepotama, što čini ovu nekretninu savršenim odabirom za ljubitelje mira i prirode. * Kuća se sastoji od: - podruma....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja kuću smještenu u srcu prirode, u okolici Grada Čabra. Ova samostojeća kuća površine 70 m² smještena je na parceli od 3300 m², okružena šumom i prirodnim ljepotama, što čini ovu nekretninu savršenim odabirom za ljubitelje mira i prirode. * Kuća se sastoji od: - podruma....

 
 
 
  Stan, FUŽINE, 62.000 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se etaža kuće, površine 58 m2. Ista se nalazi na samo 3 minute od priključka na auto cestu te ima lijepu veliku okućnicu. Sam prostor je neuređen ali uz malo truda i volje vaš stan može biti prekrasan. Postoji mogućnost prodaje cijele kuće U ponudi samo kod nas ID CODE: 300431067-200....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 381.000 €, 200,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Podhum ? samostojeća kuća 200 m² s velikom okućnicom i investicijskim potencijalom (prodaja) U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Podhuma prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 200 m², smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1.520 m². Ova nekretnina pruža idealnu....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 65.000 €, 180,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Vrbovskom sa dvije stambene jedinice i velikom okućnicom. Kuća površine 180 m2 prostire se na dvije etaže. Na svakoj etaži nalazi se stan koji se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone i balkona. U suterenu kuće nalaze se dvije....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 164.000 €, 260,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ova prekrasna obiteljska kuća smještena u mirnom i zelenom okruženju Liča nudi savršen spoj udobnosti i prirode, idealna za obitelj koja traži prostor, privatnost i blizinu prirodnih ljepota. Osnovne karakteristike nekretnine: Površina kuće: 260 m² Površina zemljišta: 708 m² Broj....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 370.000 €, 225,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

GORSKI KOTAR, DELNICE - projekt s 3 kuće za turizam Nedaleko samog centra Delnica, okruženo prirodom, šumom i svježim zrakom a na minutu od izlaza s autoputa, prodajemo ovaj mali turistički kompleks kojeg čine tri zasebne kuće koje su funkcionalna i atraktivna cjelina za turizam,....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 155.000 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Lukovdol, samostojeća kuća veličine 150m2, prizemlje, visoko prizemlje i tavan. Kuća je sagrađena 1971. godine, a kroz godine je nekoliko puta adaptirana i dograđivana. Kuća ima tri podruma (svaki po 15 m2), garažu s jamom (15 m2), starinsku sjenicu s tavanom (30 m2), dvije terase....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrana i useljiva kuća u slikovitom selu Lukovdol, smještena u Gorskom kotaru, u mirnom i prirodom okruženom ambijentu. Objekt je građen 1968. godine na temeljima starije građevine, a tijekom godina je više puta adaptiran i dograđivan. Ukupna korisna stambena površina....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 68.000 € na 85.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, STARA SUŠICA, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 68.000 €
22.04.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GORSKI KOTAR - STARA SUŠICA - KUĆA ZA OBITELJSKI ŽIVOT ILI IZNAJMLJIVANJE S GOSPODARKIM OBJEKTOM U sve popularnijem Gorskom Kotaru, u ponudi imamo kuću 144 m2 na parceli od 1.543 m2. Sastoji se od prizemlja (podrum, kuhinja, dnevni boravak i ostava) i kata (dvije sobe, kupaona, ostava,....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 25.000 €, 87,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Čabar, kuća u centru mjesta, U prodaji imamo interesantnu kuću u Čabru na vrlo lijepoj lokaciji. Sastoji se od suterena, glavne etaže i visokog potkrovlja. Suteren je neuređen, na prvoj etaži su smještene soba, kuhinja , hodnik i kupaonica, a u visokom potkrovlju su još dvije sobe.....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Vrbovskog, a opet na samo nekoliko minuta od centra - idealna za stanovanje ili kao vikendica za bijeg u prirodu. U suterenu kuće nalaze se prostrane konobe idealne za spremište, hobi prostor ili vinsku priču. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 210.000 €, 253,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GORSKI KOTAR, MRKOPALJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA + SAMOSTOJEĆI POSLOVNI OBJEKT! U samom centru mjesta Mrkopalj prodaje se kuća i zasebni objekt - poslovne namjene, isključivo u kompletu! SAMOSTOJEĆA KUĆA Kuća ima površinu od 133m2 i okućnicu od 380m2, razvedena je na tri etaže: suteren,....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U okolici Vrbovskog prodaje se potpuno uređena i namještena samostojeća goranska kuća okružena s čak 7.700 m² zemljišta, idealna kao kuća za odmor ili investicija za turistički najam u Gorskom kotaru. Kuća je prije nekoliko godina potpuno renovirana, opremljena i uređena, a trenutno....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 129.000 €, 150,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća uz potok u Kupskoj dolini ? mir, priroda i potencijal Na mirnoj i sunčanoj lokaciji u Kupskoj dolini, svega pola sata vožnje od autoceste, prodaje se samostojeća kuća površine cca 120 m² smještena na građevinskoj parceli od 660 m². U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, MRZLA VODICA, 675.000 €, 281,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća montažna katnica, modernog dizajna. Kuća sa sastoji od glavne garderobe, ostave, gostinjskog toaleta, garaže, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, 3 sobe i dvije kupaone, te tavana (dodatnih 281m² prostora) koji je neuređen te se može dodatno urediti po željama i potrebama....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 215.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se praktična kuća u mjestu Vrata, Fužine, odlično povezana, nedaleko izlaza autoceste. U blizini se nalazi stanica vlaka, ugostiteljski objekti, market i čitaonica te brojni rekreacijski sadržaji. Kuća se nalazi na velikom terenu površine 3.266m2. Kuća se sastoji od konobe....

 
 
 
  Stan, BELO SELO, 62.000 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se etaža kuće, površine 58 m2. Ista se nalazi na samo 3 minute od priključka na auto cestu te ima lijepu veliku okućnicu. Sam prostor je neuređen ali uz malo truda i volje vaš stan može biti prekrasan. Postoji mogućnost prodaje cijele kuće U ponudi samo kod nas ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE: Kuća u Zapećima, ulica Zapeći 4, vlasništvo 1/1 bez tereta, kuća tlocrtne površine; 100,00 m2 + dvorište; 2.523,60 m2. 1965. godina izgradnje kuće. 2014. g. adaptacija krova: - crijep. 2017. g. adaptacija poda u prizemlju: - nove drvene grede. Kuća se nalazi na savršenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUKOV VRH, 400.000 €, 1000,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Na gornjem katu nalazi se uređeni prostor (kafić i restoran) 600 m2. Ispod je neuređeni prostor u gabaritima zgrade. Ishodovana je dozvola za nadogradnju (za primjerice sobe na katu iznad restorana). Objekt se može prenamijeniti u npr.starački dom ili mali hotel. Oko objekta nalazi....