• GoHome Professional
nekretnine GORSKI KOTAR prodaja kvalitetan porasla - GoHome
  • nekretnine GORSKI KOTAR prodaja kvalitetan porasla - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GORSKI KOTAR prodaja kvalitetan porasla cijena

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja kvalitetan porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+12%

Promjena cijene sa 670.000 € na 750.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, FUŽINE, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 670.000 €
22.05.2026 - 750.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

FUŽINE, u ponudi je vila s bazenom s natkrivenim parkingom, na zemljištu površine 925 m2. Odličan raspored prostorija koje se protežu na tri etaže zauzimaju otprilike 200 m2. U suterenu je smješten grijani bazen, sauna, manji šank te prostor za zabavu iz kojeg unutarnje stepenice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 510.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MRKOPALJ, 510.000 €, 300,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 500.000 €
06.05.2026 - 510.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor u Gorskom Kotru, u jedinom naseljenom mjestu u Hrvatskoj iznad 1000 m. Sam pogled na okolnu prirodu, šume, proplanci i tišina, koju remeti samo pjev ptica, djeluje izrazito terapeutski na svakog došljaka. Spoj drva, kamena i cigle, ovu je nekretninu uklopilo....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DELNICE, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 395.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BROD NA KUPI, u dolini leptira uz rijeku Kupu u ponudi je ova prostrana samostojeća kuća površine 400 m2. Kuća se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja. U prizemlju je prostor za ugostiteljsku namjenu odnosno sala sa šankom, kuhinjom, skladištem i sanitarnim čvorom koja se....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 415.000 € na 519.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, RAVNA GORA, 519.000 €, 305,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 415.000 €
28.03.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo samostojeću kuću za odmor smještenu u Ravnoj Gori, udaljenosti 15km od Delnica i samo 2km od izlaza s autoceste Zagreb-Rijeka. U prizemlju kuće nalazi se garaža, hodnik, kuhinja, ostakljeni zimski vrt, komforan dnevni boravak, kupaonica, spremište, hodnik s galerijom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 510.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BEGOVO RAZDOLJE, 510.000 €, 300,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 500.000 €
29.04.2026 - 510.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DELNICE, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 395.000 €
25.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 120.000 € na 144.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, FUŽINE, 144.000 €, 150,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 120.000 €
23.03.2026 - 144.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

FUŽINE Dvojna kuća od 150 m2 stambenog prostora s 4000 m2 poljoprivrednog zemljišta. U kući se nalazi dvosobni stan s dnevnim boravkom, kuhinjom i kupaonicom koji je raspoređen na dvije etaže. Osim toga kuća raspolaže i s velikim podrumom. Više parkirnih mjesta, čista vlasnička dokumentacija,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 59.000 € na 60.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VRBOVSKO, 60.000 €, 52,14 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 88.880 €
26.10.2025 - 68.000 €
22.01.2026 - 59.000 €
11.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Moravicama, u Gorskom kotaru, idealan za miran život ili kao vikendica. Smješten je na prvom katu, površine 52,14 m2, funkcionalnog rasporeda. Stan je u prvobitnom, ali urednom stanju, što omogućuje uređenje prema vlastitim željama i ima novu PVC stolariju. Uz stan....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 342.500 € na 384.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JELENJE, 384.000 €, 200,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 342.500 €
06.05.2026 - 384.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća obiteljska kuća od 200m2 s dvije garaže i velikom okućnicom veličine 1.086m2. Kuća je razvedena na dvije etaže, prizemlje i 1. kat. Prizemlje veličine 100m2 je za uređenje, a na 1. katu se nalazi useljiv stan s dvije spavaće sobe, verandom, kuhinjom, blagovaonicom,....

 
 
 
 
+44%

Promjena cijene sa 45.000 € na 65.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, FUŽINE, 65.000 €, 502,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 45.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište u mirnom naselju u prekrasnom Gorskom kotaru, smješteno nedaleko od Fužina. Ovo građevinsko zemljište nudi idealnu priliku za izgradnju obiteljske kuće u idiličnom okruženju. Okruženo zelenilom, ovo zemljište pruža osjećaj mira i privatnosti, s pogledom na netaknutu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine gorski kotar prodaja porasla cijena (81)
  • nekretnine gorski kotar prodaja kvalitetan (190)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr