• GoHome Professional
nekretnine DOBRINJ prodaja suteren opremljen - GoHome
  • nekretnine DOBRINJ prodaja suteren opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine DOBRINJ prodaja suteren opremljen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren opremljen" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.436 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 181,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville na mirnoj lokaciji 5000m od mora, u okolici mjesta Dobrinj, na otoku Krku. Smještena u središnjem dijelu otoka, neprimjetno uronjena u krajolik kojim dominiraju pitoreskna sela sa kamenom gradnjom, okružena tisućljetnom hrastovom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 179,00 m2 cca 3630 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izvanrednoj lokaciji u centralnom dijela otoka, na parceli od 480m2 novija montažna kuća, od 80m2. U polu-suterenu je stan od 40m2 koji zahtjeva dovršenje u smislu namještaja i opreme. Taj stan ima svoj, zasebni dio okućnice te je orjentiran na zapad. Stan u prizemlju ima također....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja suteren opremljen'
790.000 €
790.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 180,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.